lg g3 grafika prasowa 2

 

Termin premiery LG G3 już został ustalony. Wczorajszy film oficjalnie zapowiedział, że zbliża się flagowy model od Koreańczyków. Następca G2 ujawnił się również na nim w kilku szczegółach, które jednak już wcześniej poznaliśmy. Teraz przyszła pora na całe urządzenie, którego prezentacja ma się odbyć 27 maja.

 

W Internecie można już natrafić na różne grafiki i zdjęcia przedstawiające LG G3, ale dopiero dzisiaj do Sieci trafiły najprawdopodobniej oficjalne grafiki prasowe smartfonu, który nie goni za konkurencją.

 

lg g3 grafika prasowa lg g3 grafika prasowa 4 lg g3 grafika prasowa 5

 

LG mimo że delikatnie odświeżyło design G2 to można powiedzieć, że G3 jest najbardziej rewolucyjnym pod kątem wyglądu tegorocznym flagowym smartfonem. Zarówno Samsung, Sony jak i HTC niezbyt postarało się przy projektowaniu swoich topowych produktów. Jednak doskonale wiemy, że to właśnie G3 sprawi, że konkurencja będzie musiała nadrobić braki i również czekamy na prezentację chociażby Galaxy S5 w ulepszonej odmianie, która może oficjalnie pojawić się jako Galaxy KQ.

 

Wróćmy do LG – widać wyraźnie wyeksponowany wyświetlacz i pamiętajmy, że będzie to jeden z pierwszych smartfonów (ale nie pierwszy), przez którego wyświetlany obraz będzie posiadał rozdzielczość QHD (2560×1440). Jak teraz oceniacie szanse LG na walkę z konkurencją?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.