Solectric to firma, o której pisaliśmy już na łamach naszej strony. Jakiś czas temu Łukasz opisywał przedstawione przez nią nowości, które zaprezentowane zostały na tegorocznych targach IFA w Berlinie – wśród nich pojawiły się m.in. edukacyjny robot czy miniaturowa kamera ze stabilizacją. Teraz natomiast Solectric zaprezentowało nam kompaktowy, 3-osiowy gimbal do smartfonów – Moza Mini-S. Czym wyróżnia się urządzenie?

Moza Mini-S to gimbal z funkcją selfie sticku i statywu

Moza Mini-S

W ofercie polskiego dystrybutora Solectric pojawił się 3-osiowy gimbal do smartfonów – Moza Mini-S. Urządzenie ma wymiary 13 x 6.8 x 19.5 cm, waży 495 g i może pełnić funkcję selfie sticka i statywu. Zostało ono wyposażony w akumulator o pojemności 2200 mAh, który wystarczy na 8 godzin kręcenia filmów. Na gimbalu umieszczono wygodne przyciski, dzięki którym użytkownik decydować może o ustawieniach takich jak focus czy nachylenie osi. Gadżet z telefonem użytkownika łączy się przy pomocy technologii Bluetooth.

Zobacz także: Jak pobrać tapety z Pixela 4 na swoje urządzenie?

Chętne osoby na swoich urządzeniach mogą zainstalować także aplikację MOZA Genie, dzięki której tworzenie materiałów ma szansę być jeszcze ciekawsze. Jedną z najbardziej interesujących funkcji programu jest możliwość śledzenia twarzy i obiektów. Jeśli zainteresowała was propozycja firmy Solectric, to warto wiedzieć, że gimbal Moza Mini-S w kolorze czarnym można kupić już w cenie 399 zł w sklepie firmy.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.