Oto Moza Mini-S – niedrogi gimbal z dodatkowymi funkcjami dla smartfonów

mm Michał Derej Newsy 2019-10-01

Solectric to firma, o której pisaliśmy już na łamach naszej strony. Jakiś czas temu Łukasz opisywał przedstawione przez nią nowości, które zaprezentowane zostały na tegorocznych targach IFA w Berlinie – wśród nich pojawiły się m.in. edukacyjny robot czy miniaturowa kamera ze stabilizacją. Teraz natomiast Solectric zaprezentowało nam kompaktowy, 3-osiowy gimbal do smartfonów – Moza Mini-S. Czym wyróżnia się urządzenie?

Moza Mini-S to gimbal z funkcją selfie sticku i statywu

Moza Mini-S

W ofercie polskiego dystrybutora Solectric pojawił się 3-osiowy gimbal do smartfonów – Moza Mini-S. Urządzenie ma wymiary 13 x 6.8 x 19.5 cm, waży 495 g i może pełnić funkcję selfie sticka i statywu. Zostało ono wyposażony w akumulator o pojemności 2200 mAh, który wystarczy na 8 godzin kręcenia filmów. Na gimbalu umieszczono wygodne przyciski, dzięki którym użytkownik decydować może o ustawieniach takich jak focus czy nachylenie osi. Gadżet z telefonem użytkownika łączy się przy pomocy technologii Bluetooth.

Zobacz także: Jak pobrać tapety z Pixela 4 na swoje urządzenie?

Chętne osoby na swoich urządzeniach mogą zainstalować także aplikację MOZA Genie, dzięki której tworzenie materiałów ma szansę być jeszcze ciekawsze. Jedną z najbardziej interesujących funkcji programu jest możliwość śledzenia twarzy i obiektów. Jeśli zainteresowała was propozycja firmy Solectric, to warto wiedzieć, że gimbal Moza Mini-S w kolorze czarnym można kupić już w cenie 399 zł w sklepie firmy.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x