Samsung Galaxy Tab S 10.5 na zdjęciach – najpotężniejszy nie do odróżnienia

Newsy

samsung galaxy tab s 10.5

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Premiery flagowych smartfonów zawsze są wielkim wydarzeniem i wszelkie plotki, wycieki oraz wszelkie informacje przedpremierowe stają się najpopularniejszymi newsami na wszystkich tematycznych portalach. Inaczej sytuacja wygląda z tabletami, które mimo że często równie wydajne to zazwyczaj tylko w momencie prezentacji zwraca się na nie uwagę.

 

Jak będzie tym razem? Stosunkowo niedawno informowaliśmy Was o tym, że Samsung chce odmienić serię Galaxy Tab dodając literkę S i tym samym stworzyć 10,5-calowy model z najlepszymi podzespołami. Tak się prezentują poszczególne podzespoły:

 

  • 10,5-calowy wyświetlacz SAMOLED (2560×1600);
  • 8-rdzeniowy układ Exynos 5420 z 3 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Android 4.4.2 KitKat.

 

Do Sieci właśnie przedostały się zdjęcia przedstawiające ten model i oprócz fotografii z początku newsa, Samsunga Galaxy Tab S 10.5 można podziwiać również z innych stron:

 

samsung galaxy tab s 10.5 5 samsung galaxy tab s 10.5 4 samsung galaxy tab s 10.5 3 samsung galaxy tab s 10.5 2

 

Jak widać, design znacząco nie zmienił się i w oczy może rzucać się jedynie cienka obudowa. Mimo wszystko wciąż nie posiadamy żadnych danych dotyczących premiery tego urządzenia. Pamiętajmy, że w ofercie ma również być bliźniaczy model jednak z mniejszym, bo 8,5-calowym wyświetlaczem.

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x