samsung galaxy tab s 10.5

 

Premiery flagowych smartfonów zawsze są wielkim wydarzeniem i wszelkie plotki, wycieki oraz wszelkie informacje przedpremierowe stają się najpopularniejszymi newsami na wszystkich tematycznych portalach. Inaczej sytuacja wygląda z tabletami, które mimo że często równie wydajne to zazwyczaj tylko w momencie prezentacji zwraca się na nie uwagę.

 

Jak będzie tym razem? Stosunkowo niedawno informowaliśmy Was o tym, że Samsung chce odmienić serię Galaxy Tab dodając literkę S i tym samym stworzyć 10,5-calowy model z najlepszymi podzespołami. Tak się prezentują poszczególne podzespoły:

 

  • 10,5-calowy wyświetlacz SAMOLED (2560×1600);
  • 8-rdzeniowy układ Exynos 5420 z 3 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Android 4.4.2 KitKat.

 

Do Sieci właśnie przedostały się zdjęcia przedstawiające ten model i oprócz fotografii z początku newsa, Samsunga Galaxy Tab S 10.5 można podziwiać również z innych stron:

 

samsung galaxy tab s 10.5 5 samsung galaxy tab s 10.5 4 samsung galaxy tab s 10.5 3 samsung galaxy tab s 10.5 2

 

Jak widać, design znacząco nie zmienił się i w oczy może rzucać się jedynie cienka obudowa. Mimo wszystko wciąż nie posiadamy żadnych danych dotyczących premiery tego urządzenia. Pamiętajmy, że w ofercie ma również być bliźniaczy model jednak z mniejszym, bo 8,5-calowym wyświetlaczem.

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.