Snap to firma odpowiedzialna za aplikację SnapChat, która dawniej była dość specyficznym komunikatorem pozbawionym historii rozmów. Dawniej, ponieważ obecnie to prawdziwy kombajn społecznościowy nastawiony nie tylko na rozmowy, ale także seriale, filmy oraz gry społecznościowe. Te ostatnie to proste tytuły na kilka chwil. Okazuje się jednak, że serwis rozpoczyna współpracę z wydawcami popularnych marek na urządzenia mobilne.

Subway Surfers Airtime

Firma stworzyła Snap Games, czyli szybki sposób na grę z przyjaciółmi z okna czatu. Właśnie dołączyła do nich wieloosobowa wersja Subway Surfers. Tytu ten nosi nazwę Subway Surfers Airtime. Poza nazwą i otoczką ma on jednak niewiele wspólnego z oryginalną grą. Jest to prosta gra 2D, którą obserwujemy z boku. Grafika jest rzecz jasna znacznie uproszczona, a animacje postaci niemal nie istnieją. Najgorzej jednak prezentuje się sam model rozgrywki. Mówiąc szczerze, jestem zawiedziony. To oczywiście jedynie moje subiektywne zdane. A co mówią o tym twórcy gry?

Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem franczyzy Subway Surfers i partnerstwem ze Snap Games w tym ekskluzywnym wydaniu. Praca z podobnie myślącą firmą, która jest zaangażowana w zabawę i oferuje naszym fanom na Snapchat możliwość rozszerzenia stylu życia SubSurf.

Zobacz też: Kolejne wersje Androida i iOS porzucone przez WhatsApp

Do gry może dołączyć nawet 10 graczy, którzy mogą zbierać monety po drodze. Oceniane są także sztuczki wykonywane na desce. Możliwa jest rozgrywka z obcymi oraz utworzenie turnieju dla znajomych. Snap zamierza wprowadzać Subway Surfers Airtime równolegle dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.