WhatsApp z połączeniami oczekującymi

Samoniszczące się wiadomości nadchodzą do WhatsAppa

Newsy

WhatsApp jest aktualnie najpopularniejszym komunikatorem na świecie. Choć w naszym kraju wciąż króluje Messenger, tak w wielu innych zakątkach świata został on już dawno wyparty przez tego pierwszego. Facebook, właściciel zarówno WhatsAppa jak i Messengera, nieustannie ulepsza swoje aplikacje. Właśnie doszły nas słuchy, że firma rozpoczęła testy samoniszczących się wiadomości w WhatsAppie.

Samoniszczące się wiadomości w WhatsAppie

whatsapp

Wygląda na to, że do WhatsAppa nadchodzi kolejna, ekscytująca funkcja. Mowa oczywiście o tytułowych samoniszczących się wiadomościach. Ich sposób działania jest bardzo prosty. Otóż będziemy mogli zaznaczyć, by konkretne wiadomości usuwały się automatycznie po wybranym przez nas okresie czasu. Nie jest to oczywiście żadne rewolucyjne rozwiązanie, bo w wielu aplikacjach już je znajdziemy, jednak dobrze, że pojawi się także w WhatsAppie. Aktualnie samoniszczące się wiadomości są w fazie testów i pojawiły się w aplikacji w wersji beta o numerze 2.19.275. Serwis WABetaInfo zaznacza jednak, że nie dla wszystkich.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Aż 33 smartfony Huawei i Honor w nowym harmonogramie aktualizacji do bety EMUI 10

Nie da się ukryć, że to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przesłać komuś wrażliwe informacje i niekoniecznie chcą, by były one widoczne przez cały czas. Opisywana funkcja wciąż jest w fazie testów, a więc z pewnością daleko jej do finalnej formy, o czym świadczy choćby fakt, że obecnie możemy wybrać, by wiadomości kasowały się tylko po pięciu sekundach lub godzinie (nic pomiędzy). Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy samoniszczące się wiadomości w Whatsappie zostaną udostępnione dla wszystkich. Osobiście mam nadzieję, że już wkrótce.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x