Wiadomo już, że marka Honor pracuje obecnie nad swoją flagową linią smartfonów Honor V30. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Chiński producent pracuje także nad kolejnym smartfonem klasy średniej. Nadchodzący smartfon Honor z numerem modelu LRA-AL00 zdobył certyfikaty od 3C. To nam natomiast mówi, że jego data premiery nie jest odległa. Ponadto certyfikat ujawnia, że smartfon będzie wyposażony w 64-megapikselowy sensor aparatu fotograficznego. rtyfikscyjna

Honor 64 MPx

Honor 64 MPx

Nowy przeciek związany z tym nadchodzącym smartfonem ujawnia, że urządzenie będzie wyposażone w obiektyw 1G+6P firmy Lianchuang Electronics, który został zaprojektowany dla urządzeń najwyższej klasy. Co ciekawe, producent obiektywu aparatu fotograficznego nie ujawnił szczegółów na ten temat, powołując się na umowę o poufności. Możemy jednak założyć, że matrycę dostarczy Samsung. Jest to bowiem jedyny producent oferujący moduły mobilne o tej rozdzielczości. Dodatkowo pojawiła się także informacja o wsparciu dla szybkiego ładowania do 20 W. Spekulacje mówią, że będzie to członek nowej serii Honor Note. Należy jednak podchodzić z pewną dozą dystansu do tej informacji.

Zobacz też: Masz numer w Plusie? Odbierz dodatkowe gigabajty zupełnie za darmo!

Oprócz 64-megapikselowego czujnika kamery i szybkiego ładowania do 20 W telefon ma być napędzany przez dobrze już nam znany układ Kirin 810. Jest to najwydajniejszy nieflagowy układ obecnie dostępny na rynku. Niestety, nie będzie on oferował dostępu do usług Google. Podczas gdy smartfon będzie ofertą średniej klasy, nie ma dostępnych informacji na temat jego ceny specyfikacji, dostępności, ani nawet nazwy.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.