YouTube Premium automatyczne pobieranie

Home Mini dla losowych użytkowników YouTube Premium? Google wie, jak zachęcać

Newsy

Każdy lubi otrzymywać prezenty. Podobno jeszcze więcej lubi je dawać i wiele wskazuje na to, że Google jest wśród tej grupy. Firma w ostatnim czasie już wielokrotnie oferowała drobny upominek dla subskrybentów swoich płatnych usług i nie inaczej jest tym razem. Ponownie to Europejczycy mogą liczyć na głośnik Google Home Mini, choć tym razem mowa jest o użytkownikach YouTube Premium. Skąd takie zaangażowanie Amerykanów? Możemy się tylko domyślać, że ma to związek z nadchodzącą konferencją, ale zacznijmy od tego, co jest pewne, czyli wspomnianego na początku prezentu.

Google rozdaje Home Mini użytkownikom YouTube Premium

google home mini youtube premium prezent

Jak sami możecie zobaczyć powyżej, Google najzwyczajniej w świecie rozdaje za darmo swój podstawowy, inteligentny głośnik Home Mini. Wcześniej w dokładnie taki sam sposób w Europie Amerykanie obdarowywali użytkowników Google One, a później YouTube Music. Powyższy zrzut ekranu pochodzi od naszych zachodnich sąsiadów, ale niewykluczone, że nie tylko Niemcy biorą udział w tej promocji. Co ciekawe firma rozdaje prezenty przez aplikację, a nie przez wysłanie maili, więc cała akcja dedykowana jest użytkownikom mobilnym. Zapewne też ci najbardziej wytrwali, z najdłużej trwającym abonamentem mogą są w pierwszej kolejności wybierani.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Samsung Galaxy A70s oficjalnie pierwszym smartfonem firmy z aparatem 64 MPx.

Oczywiście YouTube Premium w Polsce też jest dostępne, ale od stosunkowo niedawna. Sam głośnik Google Home Mini nie jest oferowany oficjalnie i bezpośrednio od producenta, co może prowadzić do tego, że w naszym kraju nie pojawią się takie prezenty. Wspomniałem wcześniej, że w Amerykanach pojawiło się tyle dobroci, gdyż zbliża się ich konferencja. Na niej mamy poznać między innymi Pixela 4, ale nikt nie wyklucza, że pojawi sie też następca omawianego głośnika, co może tłumaczyć takie akcje Google.

Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x