honor view 20 oficjalnie specyfikacja cena

Honor View 30 na zdjęciu — ponownie poznamy nowe technologie w ramach marki

Newsy

Honor do niedawna był uważany za tańszą wersję Huawei. Jakby nie patrzeć nadal tak jest, ale w wielu aspektach marce udaje się zaskakiwać swego rodzaju innowacjami, które dopiero później pojawiają się w modelach firmy-matki. Doskonale pokazuje to seria View, która to poprzez świetnego View 20 pokazała, czym jest kamera ToF, wycięcie w wyświetlaczu na sam aparat, czy też charakterystyczną obudowę. Z racji, że zbliżamy się do końca roku, to zbliża się też czas premiery kolejnego reprezentanta serii, View 30, który właśnie ujawnił się w Sieci.

Honor View 30 pojawia się w Sieci, zdradzając podwójny aparat do selfie

honor view 30 wyglad aparat wyswietlacz

Powyżej właśnie możecie ujrzeć wygląd Honora View 30. Wnioski, jakie płyną z tego zdjęcia, są dwa. Przede wszystkim w oczy rzucają się dwa aparaty do selfie w wycięciu. Dodatkowo można odnieść wrażenie, że sam wyświetlacz jest zakrzywiony na krawędzie urządzenia. Nie jest to tak mocne wygięcie, co w Huawei Mate 30 Pro, a bardziej tradycyjne – znane z na przykład flagowych Samsungów i Mate 20 Pro. Naturalnym wydaje się, że Honor też postawi na czytnik linii papilarnych zatopiony w ekranie, więc ten siłą rzeczy powinien być po raz pierwszy wykonany w technologii AMOLED. Oczywiście coraz częściej słyszymy o tym, że LCD też na takie rozwiązanie pozwoli, ale nic nie wskazuje na to, że to właśnie View 30 miałoby być tym pierwszym urządzeniem. Co jeszcze wiemy o tym smartfonie? Nie powinno zabraknąć wersji 5G, która to technologia nie pojawiła się dotychczas w smartfonach Honora.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Realme chce pokazać Xiaomi Mi 9T Pro, gdzie jego miejsce.

Naturalnie wszystko brzmi dobrze, ale nie możemy zapominać, że blokada Huawei tyczy też Honora, więc na tę chwilę musimy być przygotowani na to, że View 30 zadebiutuje bez usług Google. Pojawią się zamienniki od Chińczyków i zapewne EMUI 10 pod nazwą Magic UI. Mimo wszystko nadal możemy liczyć, że USA się ugnie, choć ostatnie doniesienia wskazują, że wojna się nie skończy.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x