Spotify to aktualnie największy i najpopularniejszy na świecie muzyczny serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy m.in. miliony różnych utworów muzycznych. Napisałem „m.in.”, bo Spotify to także platforma, na której posłuchamy szerokiej gamy podcastów. Firma od dawna inwestuje w ten typ treści, co od niedawna w końcu zaczyna jej się opłacać. Co więcej, śmiem twierdzić, że jakiś czas temu Spotify stało się także najlepszą platformą dla tych, co nie słuchają podcastów, a sami je tworzą. Dzisiejsza aktualizacja tytułowej aplikacji wprowadza kolejną nowość, która przypadnie do gustu osobom słuchających wspomnianych podcastów.

Aktualizacja Spotify dla fanów podcastów

spotify aplikacja

Grupa odbiorców podcastów stale rośnie. Na Spotify znajdziemy ich wiele, a samo ich słuchanie nie sprawia żadnych problemów. Jest jednak pewna funkcja, o którą fani tego typu treści prosili Spotify od dłuższego czasu. Chodzi rzecz jasna o możliwość dodawania podcastów do swoich playlist, co dotychczas było niemożliwe. Spotify jak to Spotify, posłuchało swoich użytkowników, a sama funkcja jest już dostępna w najnowszej wersji aplikacji mobilnej na Androida i iOS.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Apple wydało aktualizację, którą powinni zainstalować wszyscy właściciele kompatybilnych iPhone’ów

Rozwiązanie niestety nie jest dostępne w wersji aplikacji na komputery. Dodawanie podcastów do playlist działa dokładnie tak samo, jak w przypadku dodawania muzyki. Wystarczy odnaleźć interesujący nas odcinek, kliknąć w trzy kropki i wybrać opcję „Dodaj do playlisty”. Następnie należy wybrać tę, która nas interesuje i gotowe – odcinek został zapisany.

Źródło: PhoneArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.