Spotify z aktualizacją, która spodoba się szczególnie miłośnikom podcastów

Kacper Kościański Newsy 2019-09-30

Spotify to aktualnie największy i najpopularniejszy na świecie muzyczny serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy m.in. miliony różnych utworów muzycznych. Napisałem „m.in.”, bo Spotify to także platforma, na której posłuchamy szerokiej gamy podcastów. Firma od dawna inwestuje w ten typ treści, co od niedawna w końcu zaczyna jej się opłacać. Co więcej, śmiem twierdzić, że jakiś czas temu Spotify stało się także najlepszą platformą dla tych, co nie słuchają podcastów, a sami je tworzą. Dzisiejsza aktualizacja tytułowej aplikacji wprowadza kolejną nowość, która przypadnie do gustu osobom słuchających wspomnianych podcastów.

Aktualizacja Spotify dla fanów podcastów

spotify aplikacja

Grupa odbiorców podcastów stale rośnie. Na Spotify znajdziemy ich wiele, a samo ich słuchanie nie sprawia żadnych problemów. Jest jednak pewna funkcja, o którą fani tego typu treści prosili Spotify od dłuższego czasu. Chodzi rzecz jasna o możliwość dodawania podcastów do swoich playlist, co dotychczas było niemożliwe. Spotify jak to Spotify, posłuchało swoich użytkowników, a sama funkcja jest już dostępna w najnowszej wersji aplikacji mobilnej na Androida i iOS.

Zobacz także: Apple wydało aktualizację, którą powinni zainstalować wszyscy właściciele kompatybilnych iPhone’ów

Rozwiązanie niestety nie jest dostępne w wersji aplikacji na komputery. Dodawanie podcastów do playlist działa dokładnie tak samo, jak w przypadku dodawania muzyki. Wystarczy odnaleźć interesujący nas odcinek, kliknąć w trzy kropki i wybrać opcję „Dodaj do playlisty”. Następnie należy wybrać tę, która nas interesuje i gotowe – odcinek został zapisany.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x