Nvidia Shield z dwoma nowymi tytułami: Portal oraz Half-Life 2

Aplikacje

portal half life 2 shield nvidia

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dzisiaj Nvidia Shield stała się bogatsza o kolejne tytuły niedostępne na innych mobilnych platformach. Jednak kieszonkowa konsola z pewnością nie stanie się dzięki temu popularniejsza – tutaj może poradzić tylko następca i większe zaangażowanie producenta w promocję oraz oczywiście zwiększenie dostępności.

 

Jednak powróćmy do pierwszego zdania z poprzedniego akapitu i nowych tytułów dostępnych dla Nvidii Shield. W Play Store pojawiły się dwie nowe pozycje oficjalnie dostępne na wyłączność dla posiadaczy wymienionej konsoli opartej na Androidzie. Są to jedne z popularniejszych i bardziej lubianych gry od Valve: Half-Life 2 oraz Portal. O drugiej pozycji pisaliśmy już wcześniej jednak o tej pierwszej dowiadujemy się dopiero teraz. Niemniej jednak dla osób, które jakimś cudem nie słyszały o powyższych grach to spieszę z wytłumaczeniem, że są to futurystyczne „FPS’y”, które potrafią wciągnąć na długie godziny grania.

 

 

Oba tytuły można już pobrać ze sklepu w cenie 30,99 złotych:

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x