Niecały tydzień temu Xiaomi zaprezentowało naprawdę rewolucyjny smartfon, którego ochrzciło mianem Mi Mix Alpha. Urządzenie to wygląda jak żywcem wyjęte z filmów Sci-Fi, co z pewnością przełożyło się na ogromny szum wokół niego. Niestety z uwagi na bardzo wysoką cenę Mi Mix Alpha, wiele osób liczyło, że Xiaomi zaprezentuje nam także przystępnego cenowo Mi Mixa 4. Niestety, ale nie pozostaje nam nic innego, jak porzucić wszelkie nadzieje, bo smartfon ten się nie pojawi. A przynajmniej w tym roku.

Mi Mix 4 nie będzie

Xiaomi Mi Mix 3

No niestety. Jeśli wyczekiwaliście Mi Mix 4, to nie mam dla Was dobrej wiadomości. Tak naprawdę nie ja, a opiekun marki Xiaomi, który poinformował, że w drodze jest tylko Mi Mix Alpha. Bishop Edward swoim wpisem rozwiał jednocześnie wszystkie wątpliwości i zdementował plotki, które wypuszczali niektórzy tzw. tipsterzy.

Zobacz także: Afera z Call of Duty: Modern Warfare. Wielu graczy poczuło się, jakby napluto im w twarz

Oczywiście nie jest powiedziane, że seria Mi Mix przeszła do historii. Najprawdopodobniej już w przyszłym roku zobaczymy jej nowego przedstawiciela. Ciężko powiedzieć jednak, czy będzie się on nazywał Mi Mix 4, czy Xiaomi przejdzie od razu do Mi Mix 5, uznając Mi Mix Alpha za czwórkę. W tym roku musimy zadowolić się Mi Mixem Alpha, jednak z powodu jego ogromnej ceny, niewiele osób będzie stać na jego zakup. Smartfon wyceniono bowiem na ponad 11 tysięcy złotych (po przewalutowaniu). Cóż, szkoda, ale co zrobić – pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że w przyszłym roku Xiaomi zrekompensuje nam brak Mi Mix 4 czymś naprawdę fajnym.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.