Galaxy Note10 zadebiutował stosunkowo niedawno, bo niecałe dwa miesiące temu. Jest to kolejny smartfon Samsunga, który zamiast znanego wszystkim wycięcia w ekranie ma niewielką dziurkę. W przeciwieństwie do serii Galaxy S10, tym razem została ona umieszczona po środku. Wiele osób nie przepada za opisywanym rozwiązaniem, więc stosuje specjalnie dopasowane tapety, by choć trochę je zamaskować. Jeśli należycie do tego grona, to poniższe propozycje prawdopodobnie przypadną Wam do gustu.

Tapety Galaxy Note10 dopasowane do dziurki w ekranie

Powyższe tapety zostały specjalnie dopasowane do ekranu Galaxy Note10, który na górze posiada niewielką dziurkę. Oczywiście każda z tych grafik została skompresowana, przez co ich jakość jest niższa, jednak jeśli któraś wpadła Wam w oko, to poniżej umieściłem linki, z których możecie je pobrać w niezmienionej jakości. Każda tapeta została ponumerowana według kolejności w galerii.

Zobacz także: Afera z Call of Duty: Modern Warfare. Wielu graczy poczuło się, jakby napluto im w twarz

Nie da się ukryć, że wszystkie grafiki są bardzo oryginalne, a przede wszystkim różnorodne. Z tego też powodu prawdopodobnie większość osób będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Jeśli nie posiadasz Galaxy Note10, a w zamian za to korzystasz z Galaxy S10+, to sprawdź koniecznie nasze zestawienie dedykowanych mu zabawnych tapet, które także maskują wycięcie w ekranie. Która propozycja najbardziej przypadła Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.