macOS Catalina to kolejna duża aktualizacja systemu Apple dla komputerów Mac, której daty premiery niestety jeszcze nie poznaliśmy. To znaczy w pewnym sensie, bo wiemy, że ukaże się ona w październiku, lecz nie wiemy jakiego dnia. Wygląda jednak na to, że duńska strona giganta z Cupertino mogła zdradzić dokładną datę premiery macOS Catalina.

macOS Catalina – data premiery. Kiedy pojawi się nowa wersja systemu Apple?

Apple Mac ARM

Przyznam się bez bicia, że nie mogę się doczekać, aż Catalina ujrzy światło dzienne. Dlaczego aż tak mi się spieszy wyjaśniłem w swoim tekście o wadach i zaletach Macbooka Pro 2019, do którego przeczytania serdecznie zachęcam. Wracając jednak do tematu: duńska strona Apple prawdopodobnie zdradziła dokładną datę premiery macOS Catalina. Jeśli była ona prawdziwa, to najnowsze uaktualnienie dostaniemy najpóźniej 4 października, w przyszły piątek.

Zobacz także: Android 10 i Android 9 Pie z kolejną preinstalowaną aplikacją

Wspomniana witryna informowała, że Apple Arcade w wersji na Maca ukaże się już 4 października. A jak wiemy, usługa ta miała zadebiutować wraz z macOS Catalina (na iOS już funkcjonuje). Informacja o dacie premiery została jednak szybko wyedytowana i teraz duńska strona mówi tylko o październiku. Są więc dwie możliwości: albo data ta została usunięta, bo ktoś się pomylił, lub jest prawdziwa, ale szersza publiczność nie miała się jeszcze o niej dowiedzieć. Jeśli więc premiera Apple Arcade w wersji na macOS rzeczywiście jest planowana na 4 października, to Catalina powinna zostać udostępniona do pobrania tego samego dnia lub jeszcze wcześniej. Nie jest to jednak nic pewnego, a na chwilę obecną pozostaje nam jedynie uzbrojenie się w cierpliwość i trzymanie kciuków.

Źródło: CNET

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.