motorola moto g lte

 

Dzisiejsza konferencja Motoroli niezbyt wiele nam pokazała w kwestii zmian wprowadzonych przez Lenovo. Premiera jak i sama budowa Moto E mogła jeszcze zostać zainicjowana przez Google, ale to nie jest jedyna dzisiejsza nowość przedstawiona przez amerykańskiego producenta zarządzanego przez chińską firmę.

 

Moto E jest smartfonem przeznaczonym typowo dla osób, które nie potrzebują wiele i nie chcą wydawać ogromnych kwot na zakup inteligentnego mobilnego urządzenia. Motorola dzisiaj przedstawiła również odświeżoną wersję Moto G, która nie odbiega znacząco od pierwowzoru. Główne elementy pozostały niezmienione, a więc nadal do czynienia mamy z 4,5-calowym wyświetlaczem 720p (1280×720), układem Snapdragon 400, 1 GB RAM oraz aparatem 5 MPx. Zmiany sprowadzają się do zastosowania modułu LTE oraz zamontowania slotu na kartę pamięci microSD, która pozwoli rozbudować wbudowaną pamięć urządzenia (8 lub 16 GB) o kolejne 32 GB. Jak widać, Moto G jak i Moto G LTE nie różnią się zbytnio, ale obie te zmiany mogą mieć kluczowy wpływ na dalszą sprzedaż, która z pewnością nie jest niska. Model ten pozwolił ponownie Motoroli zaistnieć na Starym Kontynencie.

 

Jak jednak wyglądają ceny Moto G w wersji LTE? Dostępny w ponad 40 krajach model został wyceniony na około 670 złotych, a znana nam obecnie edycja wciąż można zakupić za 550 złotych.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.