iPhone 11 Apple U1

Apple wydało aktualizację, którą powinni zainstalować wszyscy właściciele kompatybilnych iPhone’ów

Newsy

Nie tak dawno światło dzienne ujrzało kolejne duże wydanie systemu Apple na smartfony, iOS 13. Stało się to dokładnie 19 września, a już pięć dni później gigant z Cupertino udostępnił iOS 13.1. Niestety szybko okazało się, że firma w tym uaktualnieniu sporo namieszała i zepsuła. Na szczęście producent szybko zareagował i już dziś możemy pobrać kolejny update iOS 13, który naprawia to, co Apple wcześniej zmalowało.

iOS 13.1.1 już dostępny. To aktualizacja, którą musisz pobrać

iOS 13

iOS 13.1 wprowadził sporo nowości, ale niestety wraz z nimi Apple przepchnęło też kilka błędów. Zdecydowanie największym i najgroźniejszych był ten, który pozwalał klawiaturom firm trzecim na uzyskanie pełnego dostępu do urządzenia. Dzięki tym uprawnieniom, mogły one m.in. zapisywać wpisywane przez użytkowników znaki. Na szczęście Apple szybko zauważyło, że to nie tak powinno wyglądać i udostępniło nam iOS 13.1.1, który ów niedociągnięcie eliminuje. Aktualizacja jest już dostępna dla właścicieli kompatybilnych iPhone’ów.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Afera z Call of Duty: Modern Warfare. Wielu graczy poczuło się, jakby napluto im w twarz

Najnowsze uaktualnienie naprawia także kilka innych problemów, w tym te, które mogły powodować szybsze wyczerpywanie się baterii i wolniejsze synchronizowanie przypomnień. Jakby tego było mało, poradzono sobie również z usterką, która mogła uniemożliwić przywrócenie kopii zapasowej oraz z samoistnym włączaniem się sugestii w Safari, pomimo tego, że wcześniej je wyłączyliśmy. Choć sama aktualizacja wydaje się niewielka, zdecydowanie warto ją pobrać i zainstalować, do czego zachęcam.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x