Asus niedawno przeszedł dużą przemianę. Firma przestała robić uniwersalne smartfony dla mas, a skupia się na konkretnych potrzebach. Niewielu producentów może pochwalić się udanymi tego typu rewolucjami, ale w przypadku Tajwańczyków wszystko sprawia wrażenie, jakby szło zgodnie z założeniami. Taki ROG Phone 2, smartfon dla graczy, zbiera świetne recenzje, a wyróżnia się między innymi wyświetlaczem, który odświeża obraz w 120 klatkach na sekundę. Do czego wykorzystać ten fakt? Oczywiście do tego, aby cieszyć się płynnymi aplikacjami, ale trzeba je znać. Dlatego Asus przygotował odpowiednią listę gier, które wspierają 120 FPS.

Lista gier ze wsparciem dla 120 FPS ciągle się zmienia

minecraft earth pokemon go rozszerzona rzeczywistosc

Asus stale rozwija swoją listę i właśnie pojawiła się aktualizacja. Do nowości dołączyły następujące tytuły:

  • Minecraft Earth – 120 FPS
  • BanG Dream! Girls Band Party! – 120 FPS
  • Into Mirror – 120 FPS

Oczywiście to pierwszy punkt wywołuje najwięcej emocji i jest jednym z najbardziej rozbudowanych. Co prawda na razie Microsoft stale rozwija swój produkt w ramach testów, ale finalna wersja jest tuż za rogiem. Tymczasem niektórzy wydawcy też rezygnują ze wsparcia dla wyświetlania większej liczby klatek na sekundę. Tak się stało z następującą grą: Sky Force Reloaded. Powód? Oficjalnie nie jest znany, aczkolwiek popularność tytuły spada, a niewątpliwie oferowanie ciągłej stabilności w wyświetlaniu 120 klatek na sekundę nie jest prostym zadaniem.

Zobacz też: McDonalds pomoże znaleźć Ci pracę przez… inteligentny głośnik.

Na koniec jestem ciekawy Waszej opinii na temat smartfonów dla graczy. Te są z nami już przynajmniej od kilku lat i w tym czasie wiele się zmieniło. Czy również dotyczy to Waszego podejścia do tej kategorii urzadzeń?

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.