Xiaomi zdradza na filmie, co znajdziemy w pudełku z Mi Mix Alpha

Łukasz Pająk Newsy 2019-09-27

Zdecydowanie jedna z najważniejszych premier w tym roku należy do Xiaomi. Mowa o Mi Mix Alpha, czyli smartfonie z wyświetlaczem naokoło obudowy. Co prawda producent pokazał dopiero prototyp, który w ostatecznej formie ma się pojawić w grudniu, ale jedno jest pewne – nie będzie to tani model. Od tego typu propozycji oczekujemy wręcz pudełek z zestawem wypchanych po brzegi dodatkami. Film Xiaomi, który przedstawia proces rozpakowywania Mi Mix Alpha, poniekąd wskazuje na to, że nie powinniśmy się martwić.

Rozpakowywanie pudełka Mi Mix Alpha pokazuje zestaw, który szykuje Xiaomi

Xiaomi określiło, że gdyby chciało dzisiaj wydać Mi Mix Alpha do sprzedaży, to smartfon kosztowałby około 3000 dolarów, czyli 12000 złotych. Zdecydowanie jest to kwota, która sprawia, że podchodzimy do tego modelu w formie ciekawostki. Jednak ci, którzy są gotowi wydać tyle pieniędzy na telefon z obudową pełną wyświetlacza, mogą liczyć na to, że w zestawie obok urządzenia znajdą:

  • modułową ładowarkę
  • przejściówkę USB-C – Jack 3.5 mm
  • dedykowane etui

Zdecydowanie to ten ostatni element robi największe wrażenie, gdyż próżno będzie szukać dedykowanych ochraniaczy dla Mi Mix Alpha. Oczywiście samo pudełko, składające się z kilku pomniejszych części, też robi wrażenie.

Zobacz też: LG G6 w końcu dostaje Androida Pie.

Co prawda w poprzednich modelach również otrzymywaliśmy specjalną kartę z kilkoma zdaniami od prezesa Xiaomi, ale dostawaliśmy też… na przykład ładowarkę indukcyjną w przypadki Mi Mix 3. Tym samym, jeśli zwracacie uwagę na liczbę dodatków w zestawie, to Mi Mix Alpha pod tym względem nie jest najbogatsza w rodzinie.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x