Tapety OnePlus 7T już w Sieci

Łukasz Pająk Newsy 2019-09-27

Wczorajsza premiera OnePlus TV i OnePlus 7T pokazała, że firma chce się rozwijać, ale też zaczyna się skupiać na rynkach, na których może najwięcej ugrać. Nie dziwię się temu w żaden sposób, po prostu Europejczycy muszą poczekać. Smartfon trafi najpierw do Indii i USA (w T-Mobile), a dopiero 10 października może pojawić się na Starym Kontynencie. Telewizor na tę chwilę oferowany jest wyłącznie Hindusom. W takim razie może tapety OnePlus 7T będą czymś dobrym na osłodę?

Tapety OnePlus 7T podtrzymują motto firmy

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku matematycznej firmy, tak i teraz dostajemy grafiki, które są neutralne i przyciągają uwagę. Oczywiście pojawiły się dwie odmiany – z hasłem przewodnim OnePlusa, jak i bez niego. Tak, aby trafić w każde gusta. Artystą, który jest odpowiedzialny za powyższe grafiki jest nie kto inny, jak sam Hampus Olssom. Jeśli nie znacie tej postaci, to informacyjnie i w ramach zwykłej ciekawostki wystarczy wiedzieć, że projektuje on tapety dla OnePlusa od modelu OnePlus 2 włącznie, co zresztą doskonale widać.

Zobacz też: Powerbank Xiaomi, który stawia też na ładowanie laptopów.

Tapety OnePlus 7T są też w wydaniu ruchomym, ale w tym wypadku należy spodziewać się, że będą one poprawnie współpracowały wyłącznie ze smartfonami OnePlusa, które pracują pod kontrolą Oxygen OS 10. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować też na innych konfiguracjach. Oto linki do pobrania w pełnej rozdzielczości:

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x