nvidia shield portal

 

 

Co zrobić jeżeli dany produkt nie sprzedaje się najlepiej i nie należy spodziewać się nagłego wzrostu zainteresowania? W przypadku smartfonów i pokrewnych im urządzeń można zachęcić czymś, co będzie dostępne na wyłączność dla tego typu produktu toteż Nvidia postanowiła wykorzystać tę sztuczkę.

 

Przenośna konsola do gier Shield amerykańskiej produkcji ma kilka wad, ale w ogólnej mierze to bardzo interesujące urządzenie, które najprawdopodobniej nie zostanie już hitem rynkowym. Główną przyczyną takiego obrotu spraw jest dostępność omawianego urządzenia oraz samo podejście Nvidii do wsparcia. Jednak po zapowiedzi gry Portal dla Shielda niejako zwiększyło się zainteresowanie tym produktem, a teraz możemy ostatecznie napisać, że posiadacze amerykańskiej konsoli będą mogli zakupić hit Valve z 2007 roku już za 5 dni w cenie 10 dolarów.  Z pewnością jest to pozycja warta uwagi i osobom niekojarzącym tego tytułu gorąco polecam sprawdzić tę grę.

 

Wróćmy jednak do samego urządzenia Nvidia Shield. Pojawiają się również przeróżne plotki mówiące o następcy tego urządzenia, a także konkurencji ze strony Asusa. Ile w tym prawdy? Tego nie wiemy, ale z pewnością nowa wersja i przeciwnik sprawiłyby, że ten segment rynku mobilnych urządzeń mógłby na nowo odżyć.

 

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.