lg logo

 

Producenci przy projektowaniu obudowy stawiają przed sobą bardzo ważne pytanie – stworzyć smartfon z niewymiennym akumulatorem i doskonale spasowaną obudową czy umożliwić swobodny demontaż ogniwa pogarszając tym samym przyleganie klapki od baterii do szkieletu.

 

Takie samo zadanie czekało projektantów G3. LG jeszcze nie ujawniło decyzji, ale Evan Blass już nas poinformował, że jedna z wersji będzie posiadała wymienne ogniwo i tym samem zdejmowaną klapkę. Potwierdzone to oczywiście zostało następującym zdjęciem:

 

lg g3 klapka pokrywa bateria

 

Dodatkowo, użytkownik Twittera kryjący się pod nickiem @Evleaks przedstawił urywek omawianej pokrywy, który zdradza z jakiego materiału Koreańczycy wykonali plecy następcy G2:

 

LG G3 metal

 

Nie mamy już żadnych wątpliwości, które wcześniej były, że G3 będzie wykonane z metalu. Tym samym jedna z wad G2 zostaje automatycznie wyeliminowana, a mianowicie już więcej nie ujrzymy rażących odcisków palców na plecach flagowego smartfonu LG.

 

Jednak cały czas mamy wątpliwości, gdyż pojawia się określenie „jedna z wersji”, czyli po raz kolejny potwierdza się informacja o kilku odmianach G3. Wygląda na to, że nie tylko specyfikacja będzie odróżniać edycję lepszą i gorszą, ale także jakość wykonania. Wciąż czekamy na zaproszenie na konferencję od LG, żeby móc już ujrzeć flagowy model tego producenta.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.