Dziś nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów OnePlusa. Tak, to właśnie w dniu dzisiejszym firma zaprezentuje swoje nowe flagowce – model 7T i 7T Pro. Choć smartfony te nie mają już przed nami niemal żadnych tajemnic, to teraz wyciekły ich oficjalne zdjęcia – na kilka godzin przed premierą. Przyjrzyjmy się im.

Oficjalne zdjęcia OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro

Wygląd OnePlusa 7T poznaliśmy już dość dawno temu. Jego mocniejszy brat prezentował się za to bardziej tajemniczo, jednak wkrótce i jego rendery trafiły do sieci. Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć oba ze wspomnianych smartfonów – z lewej model podstawy, a z prawej wersja Pro. Nie ma co ukrywać,ale nie prezentują się one przesadnie innowacyjnie. Ot, zwykłe smartfony niezbyt wyróżniające się na tle konkurencji. Choć nie jest to żadne wielkie odkrycie, to warto podkreślić, że są to zdjęcia prasowe pochodzące prosto od samego OnePlusa. Ich autentyczności nie ma zatem sensu podważać.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Spędziłem prawie miesiąc z najnowszym Macbookiem Pro. Oto, co mi się w nim podoba, a co nie

Jak już wspomniałem, o obu tych urządzeniach wiemy już niemal wszystko. We wnętrzu zarówno modelu 7T i 7T Pro znajdziemy m.in. Snapdragona 855+, a każdy z podstawowych wariantów dostępnych w sprzedaży będzie miał 8 GB RAM-u. Spore różnice pomiędzy tymi sprzętami znajdziemy z kolei na ich pleckach, w aparatach. Nie ma jednak sensu za bardzo się tu rozpisywać, bo OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro zostaną oficjalnie zaprezentowane już dzisiaj. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.