ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 7t oficjalnie przedstawiony

Oficjalne zdjęcia OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro wyciekają na kilka godzin przed premierą

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Dziś nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów OnePlusa. Tak, to właśnie w dniu dzisiejszym firma zaprezentuje swoje nowe flagowce – model 7T i 7T Pro. Choć smartfony te nie mają już przed nami niemal żadnych tajemnic, to teraz wyciekły ich oficjalne zdjęcia – na kilka godzin przed premierą. Przyjrzyjmy się im.

Oficjalne zdjęcia OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro

Wygląd OnePlusa 7T poznaliśmy już dość dawno temu. Jego mocniejszy brat prezentował się za to bardziej tajemniczo, jednak wkrótce i jego rendery trafiły do sieci. Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć oba ze wspomnianych smartfonów – z lewej model podstawy, a z prawej wersja Pro. Nie ma co ukrywać,ale nie prezentują się one przesadnie innowacyjnie. Ot, zwykłe smartfony niezbyt wyróżniające się na tle konkurencji. Choć nie jest to żadne wielkie odkrycie, to warto podkreślić, że są to zdjęcia prasowe pochodzące prosto od samego OnePlusa. Ich autentyczności nie ma zatem sensu podważać.

Zobacz także: Spędziłem prawie miesiąc z najnowszym Macbookiem Pro. Oto, co mi się w nim podoba, a co nie

Jak już wspomniałem, o obu tych urządzeniach wiemy już niemal wszystko. We wnętrzu zarówno modelu 7T i 7T Pro znajdziemy m.in. Snapdragona 855+, a każdy z podstawowych wariantów dostępnych w sprzedaży będzie miał 8 GB RAM-u. Spore różnice pomiędzy tymi sprzętami znajdziemy z kolei na ich pleckach, w aparatach. Nie ma jednak sensu za bardzo się tu rozpisywać, bo OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro zostaną oficjalnie zaprezentowane już dzisiaj. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy