ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi przygotowuje się do kolejnej konferencji, która odbędzie się już 15 maja

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
miui xiaomi konferencja

Coraz większa popularność chińskich producentów sprawia, że wszelkie wydarzenia przez nich ogłaszane przyciągają znacznie większą ilość zainteresowanych osób niż miało to miejsce kilka lat temu. Jednym z bardziej znanych tego typu firm jest Xiaomi, które niedługo zaprezentuje kolejne urządzenia.

Ostatnia konferencja Chińczyków, która odbyła się 23 kwietnia, nie przyniosła nam wielu interesujących nowości, ale już ta nadchodząca najprawdopodobniej zainteresuje nas na poważnie. Za 9 dni Xiaomi zaprasza na kolejne wydarzenie z prezentacjami nowych urządzeń. Przeglądając plotki dotyczące tej firmy sprzed kilku tygodni, możemy spodziewać się odświeżonej wersji flagowego modelu Mi3, który ma stanowić idealną konkurencję dla OnePlus One. Mi3S ma również przypomnieć o Xiaomi przed wejściem na europejskie rynki w drugiej połowie bieżącego roku. Oprócz flagowego smartfonu, Chińczycy mogą przedstawić super tani tablet nawiązujący do iPada Mini 2. Kolejną prawdopodobną wersją wydarzeń jest nowy telewizor Xiaomi TV.

Które z powyższych urządzeń ujrzymy? Chiński producent póki co nie podaje żadnych wskazówek ani informacji mających zachęcić potencjalnych nabywców jak i dziennikarzy toteż nie pozostaje nam nic innego jak przeczekać do 15 maja.

źródło: MIUIPolska.pl

Sprawdź najnowsze wpisy