asystent google amazon alexa mcdonalds praca

Szukasz pracy? Asystent Google i Alexa Ci pomogą zdobyć posadę w McDonald’s

Newsy

Dzisiejsi asystenci głosowi nie służą tylko do tego, aby czegoś wyszukać, zapisać spotkanie, czy też włączyć światło. Ich możliwości są na tyle szerokie, że poniekąd ogranicza nas tylko wyobraźnia. W końcu zarówno Asystent Google, jak i Amazon Alexa obsługują zewnętrzne aplikacje głosowe. Oczywiście po wcześniejszej weryfikacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład znaleźć pracę w McDonald’s. Właśnie z taką akcją marketingową rusza najpopularniejszy na świecie fast food.

Chcesz pracować w McDonald’s? Asystent Google i Alexa przychodzą z pomocą

McDonald’s Apply Thru to pierwsza na świecie, głosowa możliwość aplikowania do pracy. Firma postanowiła udostępnić swoją usługę na platformach Google i Amazona, więc odpowiednio zainteresowani mogą powiedzieć odpowiednio Ok, Google, talk to McDonald’s Apply Thru i Alexa, help me get a job at McDonald’s. Gigant fast foodów planuje w przyszłości lepiej dopracować komendę związaną z Asystentem Google, która nie brzmi najlepiej, co zresztą też jest powodem, że to właśnie Alexa jest na wszelkich materiałach promocyjnych. Jednak jak cały proces wygląda? Po wypowiedzeniu wspomnianego, magicznego zwrotu będziecie musieli odpowiedzieć na kilka, podstawowych pytań związanych z Waszą lokalizacją, zainteresowaniami i innymi, teoretycznie podstawowymi kwestiami. Na końcu otrzymujecie wiadomość z linkiem w celu potwierdzenia złożenia aplikacji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Jak ma się Apple Watch do smartwatchów z Wear OS?

O ile w Polsce coraz więcej firm decyduje się na udostępnienie możliwości rozmawiania z Asystentem Google (m.in. PZU, Media Expert), tak McDonald’s na razie skupia się na Stanach Zjednoczonych Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Włochach, Hiszpani i oczywiście Wielkiej Brytani. Niemniej zapowiedziano, że McDonald’s Apply Thru trafi też do innych państw w najbliższych miesiącach. Uważacie, że Polskę nie powinny omijać takie możliwości i komenda Porozmawiaj z McDonald’s stanie się popularna?

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x