LG G6

LG G6 dostaje aktualizację do Androida 9 Pie

1 minuta czytania
Komentarze

LG to firma, która już dawno temu przestała być przesadnie liczącym się na rynku producentem smartfonów. Owszem, nadal w miarę regularnie wypuszcza nowości, ale sprzedają się one raczej… średnio. Szczerze mówiąc zupełnie się temu nie dziwię, bo o ile urządzenia LG same w sobie złe nie są, tak sprzedawane są w bardzo wysokich cenach w stosunku do tego co oferują, a w dodatku ich wsparcie stoi na bardzo kiepskim poziomie. Doskonale dowodzi tego fakt, że flagowy LG G6 dopiero teraz zaczyna dostawać aktualizację do Androida 9 Pie, kiedy inni producenci szykują się już do wypuszczenia Androida 10

LG G6 wreszcie z Androidem 9 Pie

android 9 pie nieoficjalne oprogramowanie

Tak, LG G6 naprawdę dopiero teraz zaczyna dostawać aktualizację do Androida 9 Pie w Europie. Firma rozpoczęła jej udostępnianie przez OTA, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Niemniej jednak pierwsze osoby mogą się już z niej cieszyć i z tego co nam wiadomo, także niektórzy mieszkańcy Polski. Aktualizacja wprowadza całkiem sporo zmian i nowości – wśród najważniejszych należy wymienić przede wszystkim nowe ikony i ogólne odświeżenie interfejsu, a także dodatkowe opcje w aplikacji aparatu.

Zobacz także: MIUI 11 oficjalnie. Oto nowości i lista smartfonów, które dostaną aktualizację

Prócz tego poprawiono oczywiście wiele większych i mniejszych błędów. Wraz z aktualizacją do Androida 9 Pie otrzymujemy także poprawki bezpieczeństwa… datowane na 1 maja 2019 roku. Trochę trącą myszką, ale cóż, lepiej takie, niż żadne. Ktoś już ma? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: piunikaweb

Motyw