Tymczasowy ROOT dla EVO 3D i Sensation 4G ujawniony oraz wnętrzności EVO 3D uchwycone na filmiku

1 minuta czytania
Komentarze

evo3d-sprint-Support-1723

Ostantio informowałem Was o tym, że deweloperowi o pseudonimie agrabren udało się uzyskać ROOTa na HTC EVO 3D, jednak jego metoda nie została upubliczniona. Praca Kevina Brucketa (agrabren), TeamWin i magików z XDA przeniosła skutek i już dziś każdy odważny może uzyskać tymczasowego ROOTa na swoim EVO 3D oraz… Sensation 4G! 

Możemy to zrobić szybko i relatywnie prosto, a to za sprawą programu Fre3vo. Kilka kroków i przejmiemy kontrolę nad naszym urządzeniem jako ROOT. Jest to dalej tylko tymczasowa zdolność, więc po pewnym czasie lub ponownym uruchomieniu utracimy go. Jednak jak zapewniają deweloperzy, praca nad pełnym ROOTem wrze i już wkrótce powinny pojawić się pierwsze jej efekty.

Użytkownicy XDA skarżą się, że niektóre programy, tj. popularny Titanium BackUp, na początku nie działają poprawnie, jednak wystarczy parę tweaków, by funkcjonowały jak należy. Powyższe informacje zapewne najbardziej przydatne są dla użytkowników smartfonów w Ameryce, jednak patrząc przez pryzmat ostatnich zapowiedzi dotyczących EVO 3D w Europie, równiez i my powinniśmy być zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Jako ciekawostkę poniżej znajdziecie filmik, na którym pewien zapaleniec dobiera się ze śrubokrętem do nowiutkiego EVO 3D, by rzucić okiem na jego wnętrzności. Jeżeli więc macie 7 minut i chcecie zobaczyć jak z bliska wyglądają potężne podzespoły tego urządzenia, zapraszam do oglądania. 

https://www.youtube.com/watch?v=o5jMCPjbVHY

źródło: androidcommunity.com, androidspin.com, XDA 

Motyw