pocophone f1

Szef firmy potwierdza, że Pocophone F1 dostanie wyczekiwaną aktualizację

Newsy

Wczorajszy dzień przyniósł nam prawdziwy wysyp premier Xiaomi. Firma pokazała nam Mi 9 Pro i Mi 9 Pro 5G, rewolucyjnego Mi Mix Alpha, a także pochwaliła nowym wydaniem swojej nakładki, MIUI 11. A skoro już przy MIUI 11 jesteśmy, to warto wspomnieć, że Xiaomi udostępniło przy okazji listę smartfonów, które załapią się na wyczekiwaną aktualizację. Próżno było na niej szukać Pocophone F1, jednak szef firmy wszystko wyjaśnił.

Pocophone F1 z ważną aktualizacją

pocophone f1

Aby uniknąć zamieszania, Alvin Tse, szef Pocophone Global, wyjaśnił na swoim profilu na Twitterze, dlaczego Pocophone F1 nie znalazł się na liście smartfonów, które dostaną MIUI 11. Otóż powód jest przewidywalny: dlatego, że wspomniana lista zawiera tylko urządzenia, które są sprzedawane w Chinach, a Pocophone F1 w tym kraju nie kupimy. Ponadto dodał, że ten model z pewnością załapie się na najnowsze wydanie nakładki Xiaomi. Nie da się ukryć, że było to niemal pewne i mało kto miał wątpliwości, że MIUI 11 ominie Pocophone F1, jednak fajnie mieć potwierdzenie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Spędziłem prawie miesiąc z najnowszym Macbookiem Pro. Oto, co mi się w nim podoba, a co nie

Kiedy to się stanie? Niestety nie wiadomo, jednak z uwagi na fakt, że Pocophone F1 to sprzęt z górnej półki, to raczej nie poczekamy już przesadnie długo. Gdybym miał strzelać, to postawiłbym jeszcze na ten rok. Jeśli chcesz się zapoznać listą zawierającą pozostałe urządzeniami, które załapią się na opisywaną aktualizację, to koniecznie odwiedź nasz wpis o nowościach w MIUI 11. Mamy tu jakichś posiadaczy Pocophone F1? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x