HTC One (M8) Mini 2 prawie oficjalnie – liczne wersje kolorystyczne główną kartą przetargową

Newsy

htc one mini 2 m8 wersje kolorystyczne evan blass

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Poznając nowy flagowy model danego producenta, możemy być niemalże pewni, że w najbliższym czasie pojawi się jego pomniejszona wersja – to standard, który należy zapamiętać. W przypadku HTC nawet poznaliśmy dokładnie tego typu urządzenie na długo przed oficjalną premierą.

 

Tajwańczycy szykują się już długi czas do zaprezentowania pomniejszonej wersji nowego One (M8). One Mini 2 jest nam znany od dłuższego czasu, ale HTC wciąż udaje, że taki model oficjalnie nie istnieje. W ostatnim wpisie dotyczącym tego urządzenia zastanawialiśmy się nad sposobem promocji pomniejszonej wersji flagowego smartfonu Tajwańczyków i teraz najprawdopodobniej udało się również tę informację uzyskać. Patrząc na ujawnioną grafikę prasową przez Evana Blassa z początku newsa i dodając do tego następującą, możemy śmiało wysunąć sposób promocji nadchodzącego telefonu:

 

htc one mini 2 m8 kolor

 

HTC z pewnością nie może promować One Mini 2 jako smartfonu przełomowego, ze świetną specyfikacją i odmienionym wyglądem. Najprawdopodobniej Tajwańczycy skupią się na licznych wersjach kolorystycznych, które dotychczas w serii One były stosunkowo stonowane i ograniczały się do kilku barw. Teraz okazuje się, że charakterystyczne przetłoczenia One Mini 2 będą również dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Powyższa taktyka jest już nam znana. Od dłuższego czasu podobną promocję stosuje Nokia ze swoimi smartfonami z serii Lumia, a także od niedawna Apple. Jeżeli powyższe informacje się potwierdzą to czy HTC również ma szansę pod tym kątem wybić One (M8) Mini 2 ponad konkurencję?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x