Ekran Pixelbook Go

Ekran Pixelbook Go będzie wręcz niesamowity

Newsy

Według pierwszych informacji Pixelbook Go miał być stosunkowo prostym laptopem z Chrome OS na pokładzie. Okazuje się jednak, że będzie miał do zaoferowania znacznie więcej. Wskazuje na to wyświetlacz. Ten będzie dotykowy, co jednak nie jest rzadkością w tej kategorii sprzętów, ze względu na obsługę aplikacji z Androida. Tym, co ma czynić go wyjątkowym, jest jednak rozdzielczość ekranu.

Ekran Pixelbook Go

Ekran Pixelbook Go

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Głównym elementem każdego laptopa jest jego wyświetlacz. Ekran Pixelbook Go będzie się mógł pochwalić rozdzielczością do 4K. Co w przypadku urządzenia o 13,5-calowej matrycy jest wynikiem niesamowitym. Obecnie jedynym Chromebookiem z takim ekranem jest Yoga Chromebook C630. Oczywiście nie zabraknie także standardowej i rzecz jasna tańszej wersji z wyświetlaczem 1080p. Jeśli chodzi o proporcje ekranu, to te mają wynosić 16: 9. Co prawda w laptopach są one standardowe, jednak wcześniejsze Pixelbooki oferowały takie z proporcjami 3: 2. Można się też spodziewać znacznie mocniejszych głośników niż Pixelbook i lżejszej obudowy, wykonanej ze stopu magnezu.

Zobacz też: Redmi Note 8 Pro w Polsce — kolejny hit? Jest NFC, a cena nadal może zachwycać

Jeśli zaś chodzi o pozostałe parametry urządzenia, to te również prezentują się niezwykle ciekawie. Dostaniemy do wyboru procesory od Core m3 po Core i7, a także obsługę do 16 GB RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej, co w przypadku Chromebooków jest wartością wręcz olbrzymią. Wcześniej pracowałem na takim z 16 GB pamięci wewnętrznej i na jej brak nie narzekałem. Dodatkowo Pixelbook Go ma oferować dwa porty USB-C. Niestety, nie wiemy nic na temat innych złączy. Według pogłosek laptop ten ma mieć swoją premierę już 15 października podczas konferencji Google. Wtedy też poznamy na jego temat więcej szczegółów oraz poznamy oficjalną specyfikację.

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x