Xiaomi Redmi Note znalazł 15 milionów nabywców w przedsprzedaży

1 minuta czytania
Komentarze
xiaomi redmi note

Dzisiejsze czasy to tylko i wyłącznie cyfry i chęć ich ciągłego zwiększania. W świecie mobilnych technologii dotyczy to poszczególnych elementów specyfikacji jak i oczywiście wyników sprzedaży – im więcej i większe cyfry tym lepiej. Konsumenci niestety to wyłapują i tym samym producenci lubią się nimi chwalić.

Z bardziej znanych firm, które praktykują oficjalne wypowiadanie się na temat swoich wyników sprzedaży jest Samsung. Jednak tym razem to Xiaomi pochwaliło się ilością sprzedanych modeli najnowszego phabletu Redmi Note. Chińczycy tylko w przedsprzedaży (zakupione, zapłacone) dowiedzieli się, że uszczuplą swoje magazyny o 15 milionów sztuk bardzo atrakcyjnego cenowo smartfonu. Za niecałe 500 złotych dostajemy urządzenie z 8-rdzeniowym procesorem, 5,5-calowym wyświetlaczem (1280×720), 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, aparat 13 MPx, akumulator o pojemności 3200 mAh, a także system Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Jednak jest haczyk – Xiaomi nie liczy tylko zakupionych fizycznie urządzeń, ale również osoby, które zarejestrowały się, aby zdobyć więcej informacji na temat tego phabletu poprzez wiadomości E-Mail.

Należy jednak pamiętać, że Xiaomi wciąż nie pokazało wersji, która mogłaby współpracować z częstotliwościami stosowanymi między innymi w Polsce. Ta edycja najprawdopodobniej zostanie wprowadzona do sprzedaży w tym miesiącu.

Źródło: GSMArena.com

Motyw