Xiaomi Redmi Note znalazł 15 milionów nabywców w przedsprzedaży

Newsy

xiaomi redmi note

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiejsze czasy to tylko i wyłącznie cyfry i chęć ich ciągłego zwiększania. W świecie mobilnych technologii dotyczy to poszczególnych elementów specyfikacji jak i oczywiście wyników sprzedaży – im więcej i większe cyfry tym lepiej. Konsumenci niestety to wyłapują i tym samym producenci lubią się nimi chwalić.

 

Z bardziej znanych firm, które praktykują oficjalne wypowiadanie się na temat swoich wyników sprzedaży jest Samsung. Jednak tym razem to Xiaomi pochwaliło się ilością sprzedanych modeli najnowszego phabletu Redmi Note. Chińczycy tylko w przedsprzedaży (zakupione, zapłacone) dowiedzieli się, że uszczuplą swoje magazyny o 15 milionów sztuk bardzo atrakcyjnego cenowo smartfonu. Za niecałe 500 złotych dostajemy urządzenie z 8-rdzeniowym procesorem, 5,5-calowym wyświetlaczem (1280×720), 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, aparat 13 MPx, akumulator o pojemności 3200 mAh, a także system Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Jednak jest haczyk – Xiaomi nie liczy tylko zakupionych fizycznie urządzeń, ale również osoby, które zarejestrowały się, aby zdobyć więcej informacji na temat tego phabletu poprzez wiadomości E-Mail.

 

Należy jednak pamiętać, że Xiaomi wciąż nie pokazało wersji, która mogłaby współpracować z częstotliwościami stosowanymi między innymi w Polsce. Ta edycja najprawdopodobniej zostanie wprowadzona do sprzedaży w tym miesiącu.

 

 

Źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x