Nadchodzi Essential Phone 2

Nadchodzi Essential Phone 2 – firma zdradziła część specyfikacji

Newsy

Essential to firma założona przez Andy’ego Rubina, twórcy Androida znów zyskała rozgłos. XDA-Developers otrzymało właśnie potwierdzenie od rzecznika producenta, że firma rzeczywiście pracuje nad nowym smartfonem, czyli Essential Phone 2. Jest ono nadal na wczesnym etapie testowania, dlatego też nie należy się spodziewać rychłej premiery.

Nadchodzi Essential Phone 2

Nadchodzi Essential Phone 2

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oto treść oświadczenia:

…już wcześniej mówiliśmy, że zespół Essential pracuje nad nowym urządzeniem. Obecnie trwają wczesne testy i z niecierpliwością czekamy na dalsze szczegóły w przyszłości.

– Powiedział rzecznik prasowy.

Stwierdzenie to przyszło po tym, jak XDA zbadała wpis o zobowiązaniu od inżyniera oprogramowania Essential. Po połączeniu wskazówek wydedukowano, że urządzenie, do którego odwołuje się inżynier firmy, działało z systemem Android Q i było napędzane przez układ Snapdragon 730. Nie oznacza to jednak, że nadchodzący smartfon będzie średniakiem. Jest możliwe, że używany sprzęt został po prostu użyty do przetestowania tego, co Essential planuje wyprodukować. Nie ma zbyt wielu dowodów na to, co to dokładnie jest. W zeszłym roku Bloomberg poinformował, że Essential pracował nad telefonem AI. Czyli takim, który mógłby automatycznie odpowiadać na wiadomości i wykonywać zadania. Jednak ta pogłoska nie została potwierdzona.

Zobacz też: Ponad 110 nowych filmów i seriali na Netflixie w październiku. Oto pełna lista

Jestem podekscytowany perspektywą, że Essential planuje wydać nowe urządzenie. Essential PH-1 w końcu pierwszym smartfonem z wcięciem na aparat w ekranie. Owszem, nadal uważam to rozwiązanie za paskudne. Jednak nie można odmówić producentowi olbrzymiego wpływu tego rozwiązania na cały rynek. Ty bardziej, że firma tym razem może przygotować coś, co także mi przypadnie do gustu, na co mocno liczę.

Źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x