lg g3 15432

 

Od konferencji LG dzielą nas 25 dni. Wtedy też poznamy najnowszy flagowy smartfon tego producenta, który jako jedyny z czołówki nie zaprezentował jeszcze tego typu urządzenia. Mimo że do właściwego wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu to już dzisiaj z duża dozą prawdopodobieństwa możemy przedstawić Wam następcę G2.

 

Przede wszystkim zacznijmy od designu, który w ostatnich dniach ujawnił się w dużej mierze, a dzisiaj dodatkowo G3 zostało przedstawione w całości dzięki zdjęciom, które możecie zauważyć na początku newsa. Dodatkowo do Internetu dostała się cała fotografia, która jako jedna z pierwszych pokazała nam górną część pleców nadchodzącego flagowca LG:

 

lg g3 tył gsm

 

Większy wyświetlacz sprawił, że wymiary całego urządzenia urosły, ale jednak całość w stosunku do poprzednika jest chudsza. Skoro już jesteśmy przy specyfikacji to źródła podają ją następującą:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440);
  • 2 GB lub 3 GB RAM;
  • 16/32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+microSD);
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • aparat: 13 MPx z OIS+ (optyczna stabilizacja obrazu);
  • głośnik o mocy 1W;
  • Android 4.4 KitKat z nową odsłoną Optimus UI.

 

Zabrakło jedynie informacji o sercu LG G3, ale wiele mówi się o Snapdragonie 801. Jednak pamiętajmy, że Koreańczycy mają w zanadrzu również swój autorski układ Odin. Także należy pamiętać o pojawieniu się możliwości wersji z wyświetlaczem prezentującym obraz w FullHD i tym samym dodatkowe różnice mogłyby świadczyć o różnych układach i wielkości RAM. Jak jednak będzie naprawdę? Oczywiście trzeba czekać.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.