snapchat

 

Bez wątpienia Snapchat robi furorę wśród nastolatków korzystających ze smartfona jako narzędzie do komunikacji ze znajomymi przez rozmaite portale społecznościowe. Aplikacja ta wyróżnia się na tle wszystkich innych tym, że wysyłane za jej pomocą zdjęcia czy filmiki możemy zobaczyć tylko przez określony czas, a później przepadają na zawsze. Twórcy zwrócili uwagę, że ich projektowi brakowało od samego początku najbardziej podstawowej formy cyfrowej komunikacji – wiadomości tekstowych. Tak więc razem z najnowszą aktualizacją wprowadzają do Snapchat’a czat. Oczywiście nie jest to jedyna nowość.

 

 

Aby rozpocząć pisanie ze znajomym wystarczy wyszukać interesującą nas osobę na liście ostatnio odebranych wiadomości i przesunąć palcem w prawo. Naszym oczom ukaże się wtedy okno konwersacji. Nasza korespondencja podobnie jak „snapy” znikają po zamknięciu aplikacji. W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk, po którego wciśnięciu będziemy mogli wysłać film lub zdjęcie, które dodatkowo możemy wybrać z pamięci naszego urządzenia. Jeśli dłużej przytrzymamy wspomniany przycisk uruchomimy rozmowę wideo.

 

Converted_file_e83aecc5

 

Aktualizacja wprowadziła również nieco odświeżony wygląd aplikacji, która prezentuje się równie świetnie, jak robiła to dotychczas. Do ważniejszych zmian warto również zaliczyć łączenie się kilku wiadomości od konkretnej osoby w jeden ciąg, czyli podobnie jak ma to miejsce w zakładce „My Story”.

 

Converted_file_840885dc

 

 

Wprowadzone nowości z całą pewnością szybko przypadną do gustu wszystkim korzystającym ze Snapchat’a. A co Wy o nich myślicie? Korzystacie z tej aplikacji?

 

Źródło: Snapchat Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski