ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy A70s w Geekbench

Specyfikacja Galaxy A70s w Sieci — Samsung wie, jak przyciągnąć uwagę

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Bynajmniej powyższym tytułem nie odnoszę się do marketingu Samsunga z usługami Google. Zupełnie bez ironii i żadnych niedomówień, Galaxy A70s zapowiada się na naprawdę interesujący telefon. O ile już przedstawione Galaxy A10s, Galaxy A20s, Galaxy A30s i Galaxy A50s pokazują, że Samsung wyciągnął wnioski i ulepszył już ciekawe modele, tak nadchodząca, tytułowa propozycja nie będzie odchodzić od tej zasady. Specyfikacja Galaxy A70s pojawiła się w Sieci za sprawą certyfikacji TENAA, a sam producent już udostępnił na swojej indyjskiej stronie sekcję wsparcia.

Specyfikacja Galaxy A70s pokaże, co Samsung ma najlepszego w zanadrzu dla tej klasy

Galaxy A70s w Geekbench

Premiera Galaxy A70 pokazała nam, że Samsung nie chce zostawić miejsca konkurencji i mieć gotową odpowiedź na wszystko. Był to model, który dopełnił już szerokie portfolio i nie inaczej będzie z Galaxy A70s. Oto specyfikacja tego modelu, którą właśnie poznaliśmy:

  • 6,7-calowy wyświetlacz SAMOLED FullHD+
  • układ Snapdragon 675
  • 6 GB RAM
  • główny aparat: 64 MPx
  • akumulator o pojemności 5000 mAh
  • wymiary: 164,2 x 76,7 x 7,9 mm

Tak, będzie to pierwszy smartfon Samsunga, wykorzystujący rodzimą matrycę aparatu, która z kolei została już pokazana między innymi w Redmi Note 8. O ile wydajność drastycznie nie wzrośnie, tak na pewno wytrzymałość na jednym ładowaniu powinna być zauważalnie lepsza — w końcu pierwowzór oferował ogniwo o pojemności 4500 mAh. Jednak należy mieć na względzie, że zależnie od źródeł, mowa jest też o 4400 mAh, ale w tę stronę Koreańczycy raczej nie powinni pójść.

Zobacz też: Realme X2 z każdą plotką prezentuje się coraz ciekawiej.

Kiedy premiera? Przewidywana jest na październik. Z racji, że Galaxy A70s zdobył już certyfikat TENAA, to Samsung nie powinien zwlekać z prezentacją. Ta prawdopodobnie odbędzie się w Indiach, gdzie cena ma kształtować się na poziomie 32990 INR, czyli około 1800 złotych.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy