ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sprzedano 3 miliony Samsungów Galaxy S II w 55 dni!

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy

3 miliony Samsungów Galaxy S II
Bez wątpienia, Samsung Galaxy S II jest aktualnie jednym z najlepszych i najbardziej pożądanych smartfonów z systemem Android. Najlepszym potwierdzeniem sukcesu koreańskiego producenta są wyniki sprzedaży.

Pozycja Samsunga na rynku smartfonów z systemem Android staje się coraz silniejsza. Przełom nastąpił w momencie, gdy do sprzedaży trafił Galaxy S I9000 – pierwsze trzy miliony sztuk tego telefonu zostały sprzedane w ciągu 85 dni, co było bardzo dobrym wynikiem. W momencie, gdy do sprzedaży trafił Galaxy S II wiadomo było, że urządzenie to będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

Samsung oficjalnie potwierdził, że jego topowy telefon z systemem Android ustanowił nowy rekord sprzedaży. Wystarczyło 55 dni od momentu debiutu rynkowego, aby trzymilionowy Galaxy S II trafił w ręce szczęśliwego nabywcy. Wygląda więc na to, że Samsungowi uda się zrealizować plan sprzedaży 10 milionów egzemplarzy tego telefonu jeszcze przed końcem roku.

Zdaniem wielu osób, Galaxy S II jest tak naprawdę najlepszym urządzeniem z systemem Android, jakie do tej pory powstało. Bardzo dobra konfiguracja sprzętowa, w połączeniu z Androidem w wersji Gingerbread, pokazują jak duże możliwości drzemią w tej platformie. Kolejne aparaty na miarę I9100 z całą pewnością przyczynią się do zwiększenia liczby aktywowanych Androidów.

źródło: AndroidOS

Sprawdź najnowsze wpisy