ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy A80 wytrzymałość

Czy Samsung Galaxy A80 z obracanym aparatem przetrwa tortury? Zobaczmy!

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Galaxy A80 to interesująca odpowiedź Samsunga na urządzenia z obracanymi aparatami. Oznacza to, że w nowym produkcie firmy nie znajdziemy przedniej kamerki – gdy będziemy chcieli wykonać zdjęcie, wysunięty zostanie panel z potrójnym, tylnym aparatem, który obróci się w naszą stronę. Brzmi to niesamowicie, ale czy smartfon z taką aparaturą będzie mógł dodatkowo pochwalić się wytrzymałością? Zobaczmy.

Samsung Galaxy A80 – test wytrzymałości

Zack z kanału JerryRigEverything postanowił przetestować wytrzymałość jednego z najbardziej nietypowych smartfonów Samsunga – modelu Galaxy A80. Wszystko, standardowo zaczęło się od testu zadrapań, dzięki któremu wiemy, z jakich materiałów wykonane jest urządzenie: głównie jest to szkło Gorilla Glass oraz aluminium. Warto wspomnieć również o niebywałej odporności wysuwanego aparatu na uszkodzenia mechaniczne. Podczas kręcenia filmu Zackowi nie udało się uszkodzić tego komponentu, próbę przeżył również czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Galaxy A80 przetrwał również słynny bend test, który sprawdza, czy telefon oprze się sporej sile.

Zobacz też: DxOMark po raz kolejny zmienia zasady oceniania smartfonów. Zapoznajcie się z nowymi regułami.

Podsumowując – Samsung Galaxy A80 okazał się naprawdę dobrze zaprojektowanym smartfonem. Nawet pomimo ruchomych elementów takich jak wysuwany aparat, urządzenie przetrwało test wytrzymałości Zacka. Oczywiście zachęcam Was do zobaczenia materiału na własne oczy – możecie znaleźć go powyżej. Miłego oglądania!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najnowsze wpisy