samsung android 10 lista spis aktualizacja

Lista smartfonów i tabletów Samsunga, która ma poznać, czym jest Android 10

Newsy

Android 10 liczy sobie już ponad dwa tygodnie. Przez ten czas, nie licząc momentu wydania, tak naprawdę żaden producent nie zdecydował się na wydanie akutlizacji. Oczywiście Google już wysłał oprogramowanie do użytkowników Pixel, podobnie zrobili Essential Phone i Redmi w ramach modelu K20 Pro. Testy trwają u OnePlusa, a nieoficjalnie o nowym systemie mogą myśleć posiadacze kilkunastu modeli. Niemniej pojawia się coraz więcej plotek, które wskazują terminy planowane przez wybrane firmy. W końcu podobno jeszcze w tym miesiącu testy Androida 10 rozpocznie Samsung. Tymczasem do Sieci trafiła lista urządzeń, które w ogóle są uwzględniane w procesie aktualizacji.

Android 10 zmierza na dziesiątki modeli Samsunga

samsung android 10 lista spis aktualizacja

Naturalnie tegoroczne modele są więcej niż spodziewane w ramach aktualizacji. Tym sposobem cała odświeżona rodzina Galaxy A i nowa seria Galaxy M zostały uwzględnione. Mimo że Samsung pożegnał już literę J w oznaczeniach swoich modeli, tak nadal wybrane modele, które zadebiutowały w 2019 roku, mają poznać Androida 10. Ogólnie rzecz biorąc, Koreańczycy utrzymują tradycję wydawani dwóch dużych aktualizacji systemu. Oczywiście próżno liczyć na to, że Samsung szybko potwierdzi powyższą listę, choć należy pamiętać, że firma prędzej, czy później informuje o takich planach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Vivo NEX 3 – pierwszy smartfon z wyświetlaczem-wodospadem już jest!

Naturalnie powyższy spis smartfonów i tabletów Samsunga z planowaną aktualizacją do Androida 10 nie wspomina o terminach. Należy spodziewać się, że na dzień dobry nowy system dostaną flagowe modele – aktualnej i poprzedniej generacji. Później kolejka powinna zostać ustawiona według wieku i klasy urządzenia.

PS. Galaxy S8 nie dostanie Androida 10, choć na pewno takie plotki będą się pojawiać.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x