HTC EVO 3D – przedsprzedaż w Wielkiej Brytanii

Newsy

htc=-evo3d-eu

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że HTC EVO 3D w lipcu zawita do Europy. Na stronie Amazon.co.uk możemy już nabyć ten model w przedsprzedaży.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

To, co najważniejsze, cena – 569,99 funtów, czyli około 2500 zł. Trzeba przyznać, że tajwańska firma wysoko ceni swoje produkty i właśnie to może być największą przeszkodą w zdobyciu popularności na rynku europejskim. Data premiery, czyli 12 września, jest o dziwo sprzeczna z wcześniejszymi informacjami. Może to być spowodowane tym, że któraś z brytyjskich sieci zdobyła prawo do wyłączności na HTC EVO 3D, aż do września.

Miejmy nadzieję, że wprowadzenie tego długo oczekiwanego smartfonu do Polski będzie przemyślane i jego zakup nie opróżni naszych kieszeni. Bylibyście w stanie za niego zapłacić ponad 2500 zł?

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x