Samsung Galaxy Fold Lite bez 5G

Samsung Galaxy Fold wyprzedany. Ludzie są w stanie zapłacić za niego horrendalne sumy

Newsy

Pierwsza partia Samsunga Galaxy Fold trafiła już do sprzedaży, wyprzedała się jednak na pniu. Okazuje się, że zakup tego składanego smartfona byłby świetną inwestycją. Okazuje się bowiem, że ludzie są w stanie zapłacić za ten telefon z drugiej ręki nawet 4000 USD. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy smartfon tego typu przez co jest pełny niedoskonałości to jest to istne szaleństwo.

Samsung Galaxy Fold za 4000 USD

Samsung Galaxy Fold za 4000 USD

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Korea Południowa jest jedynym krajem, w którym można teraz dostać Samsunga Galaxy Fold. Pierwsza runda przed sprzedażowych zamówień zakończyła się w ciągu kilku minut od rozpoczęcia, ponieważ smartfony zostały wyprzedane. Jak donosi, SamMobile firma z siedzibą w Seulu musiała zmienić swoje pierwotne plany z powodu wyższego niż oczekiwano popytu. Samsung więc zwiększył liczbę jednostek w drugiej partii przedsprzedaży. Przyznano, że pierwsza partia to tylko 4000 sztuk, z czego 3000 sprzedanych bezpośrednio w sklepach Samsung i 1000 sztuk dla trzech głównych operatorów w Korei.

Zobacz też: Firefox w przyszłym roku zwiększy częstotliwość aktualizacji

Samsung Galaxy Fold to smartfon, który wzbudza największe emocje w tym roku. Nowatorski projekt sam w sobie przykuwa uwagę. Jednak to, co sprawiło, że jest o nim tak głośno to liczne błędy i wysoka cena. Mimo to nie ma w tym większej winy producenta. Jeśli chodzi o problemy, to jest to pierwsze urządzenie tego typu. Projektanci nie bardzo wiedzieli, w jaki sposób należy je wykonać, natomiast testerzy nie znali odpowiednich procedur, żeby sprawdzić, czy nie będzie z nim problemów. Jeśli zaś chodzi o cenę, to produkcja elastycznych wyświetlaczy jest niezwykle powolna i droga.

Źródło: tomsguide


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x