Gionee K3

Gionee wraca do gry. Model K3 zawstydzi konkurencję

Newsy

Gionee był niegdyś wysoko cenionym, chociaż na naszym rynku niszowym producentem smartfonów. Mimo że nie jest to zbyt dobrze znana w Polsce marka, to kilka z jej modeli odniosło sukces także w naszym kraju. Pamiętacie może MyPhone Luna, który był jednym z ciekawszych smartfonów w cenie do 600 zł na naszym rynku? Był on właśnie produktem firmy Gionee. Producent na jakiś czas zniknął z rynku. Jednak teraz powrócił do branży technologicznej. Firma rozpoczęła przedsprzedaż swojego nowego Smartfona Gionee K3. Rezerwacje zostały dokonane przez ponad 411 osób w zaledwie 6 godzin.

Gionee K3

Gionee K3

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Gionee K3 oferuje 6,2-calowy wyświetlacz HD+ z niewielkim wcięciem na aparat selfie. Ten oferuje rozdzielczość 8 Mpix. Z tyłu znajdziemy podwójny moduł aparatu. Główny obiektyw skrywa sensor 16 Mpix, który jest wspierany przez czujnik głębi. Dodatkowo aparat wykorzystuje funkcje sztucznej inteligencji. Na środku tylnej ścianki znajduje się również czujnik linii papilarnych.

Zobacz też: Poprawiony Redmi K20 Pro będzie lepszy niż początkowo zakładano

Urządzenie jest dostarczane z wersjami pamięci 4 GB/64 GB i 6 GB/128 GB, co jest dobrą wartością nawet w średniej półce cenowej i powinno wystarczyć na kilka lat płynnej pracy. Sercem urządzenia jest układ MediaTek Helio P23. Nie powinniśmy narzekać także na czas pracy smartfona. Duży zapas energii zapewni nam akumulator o pojemności 5000 mAh. K3 posiada pełną obsługę Netcomu, 4G oraz dwa gniazda SIM. Dostępny jest w kolorach czarnym i niebieskim. Jego cena wynosi zaś około 112 USD. Gionee K3 Gionee wprowadziło również zegarek Smart Life, smartfony Gionee M11s i M11 oraz powerbank i słuchawki GBuddy. Po niespodziewanym spadku jak widać, Gionee wraca do gry.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x