ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung odda 350 zł

Galaxy Watch Active2 wyprzedany w Polsce, więc Samsung ma dla Was promocję na Galaxy S10

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Samsung wprowadził na polski rynek swój najnowszy smartwatch: Galaxy Watch Active2. Z tej okazji przygotował naprawdę świetną promocję. Każdy, kto zakupi Samsunga Galaxy S10 lub Galaxy S10+ będzie mógł odebrać poprzednią generację zegarka, czyli Galaxy Warch Active. Należy się jednak pośpieszyć, ponieważ liczba zegarków jest ograniczona.

Galaxy Watch Active2 i konkursGalaxy Watch Active2

Spójrzmy jednak jakie kroki należy podjąć, żeby wziąć udział w wyżej wspomnianym konkursie:

Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ w okresie od 16 września do 6 października 2019, aktywować urządzenie z kartą SIM polskiego operatora do 9 października 2019 r., a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Kolejnym krokiem jest wypełnienie do 11 października 2019 formularza zgłoszeniowego dostępnego po zalogowaniu w Samsung Members. Liczba nagród jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz też: Redmi K20 Pro także doczeka się wariantu z nowym procesorem

A teraz przyjrzyjmy się przyczynie tego całego zamieszania. Samsung Galaxy Watch Active2 ma trafić na sklepowe półki już 20 września, czyli w piątek. Dostępne będą następujące wersje: o średnicy 40 lub 44 mm. Jeśli zaś chodzi o wykonanie, to możemy wybierać pomiędzy smartwatchem z aluminiową kopertą i silikonowym paskiem a takim z kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej i ze skórzanym paskiem. Są to oczywiście zegarki przeznaczone dla sportu. Dlatego też skupiają się głównie na monitorowaniu aktywności fizycznej. Nie oznacza to jednak, że osoby prowadzące bardziej stacjonarny tryb życia nie znajdą w nich niczego ciekawego. Galaxy Watch Active już w pierwszej generacji był świetnym przedłużeniem smartfonu.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy