Aktualizacja Androida 10

Testy Androida 10 z One UI 2.0 dla flagowych Samsungów tuż za rogiem

Newsy

Obecnie niewiele smartfonów może pochwalić się Androidem 10. W ramach oficjalnych aktualizacji poszczególne modele jesteśmy w stanie policzyć na palcach obu rąk – mowa o Pixelach, Essential Phone i Redmi K20 Pro. Producenci od kilku lat przyzwyczajają nas do tego, że najpierw trzeba przetestować nowe oprogramowania i użytkownicy poszczególnych urządzeń mogą się przyłączyć. Tak aktualnie robi między innymi OnePlus, a do tego grona lada moment może dołączyć Samsung ze swoimi propozycjami testów Androida 10 dla flagowych modeli.

Samsung może nie chcieć czekać — testy Androida 10 dla Galaxy S10 i Galaxy Note10

samsung galaxy note10 plus s pen

O ile wczoraj poznaliście modele, które nieoficjalnie mogą już korzystać z Androida 10, tak teraz mówimy o oficjalnym wsparciu. Jak donosi portal SamMobile Koreańczycy w tym roku mogą nie zwlekać z wydaniem stosownej aktualizacji dla swoich flagowców. Otóż okazuje się, że jeszcze do końca tego miesiąca zostań ogłoszony program testów Androida 10 z One UI 2.0 dla Galaxy S10 i Galaxy Note10. W zeszłym roku firma dopiero w listopadzie zdecydowała się na podobny krok w stosunku do Androida Pie i Galaxy S9 – Galaxy Note9 dołączyć pod koniec miesiąca.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Aplikacja aparatu Pixela 4 zdradza wiele kluczowych nowości.

Tym samym widać wyraźną zmianę w postępowaniu Samsunga. Niewątpliwie Koreańczycy są producentem, który wprowadza od groma zmian w ramach swojej nakładki, co wymaga dodatkowego czasu. Jedak o ile Galaxy S9 ostatecznie otrzymał Androida Pie w stabilnej wersji 24 grudnia, tak tym razem trudno oczekiwać innej wersji wydarzeń, jak wcześniejszej aktualizacji do Androida 10 dla tegorocznych modeli. Bez względu na to, jak duże zmiany mają zostać wprowadzone, a pamiętajmy, że to One UI 2.1 ma być tą istotną aktualizacją, która zadebiutuje wraz z Galaxy S11.

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x