ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 7t oficjalnie przedstawiony

Wygląd OnePlus 7T ujawniony przez producenta — czas na zmiany!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Konferencja OnePlusa, na której poznamy odświeżoną odsłonę 6. serii smartfonów firmy już ma swój ostateczny termin. Rodzina OnePlus 7T być może nie wydaje się bardzo przełomową, ale wyraźnie producent chce, aby taka nie była. Świadczy o tym między innymi fakt, że jedna z najważniejszych zmian w nowych urządzeniach właśnie została oficjalnie przedstawiona. Mowa o tytułowym wyglądzie OnePlus 7T, który znamy od ponad półtora roku, co jak na matematyczną firmę było i tak wyjątkowo długim czasem.

Wygląd OnePlus 7T już nie stanowi wątpliwości — czas na aparaty na planie koła

wyglad oneplus 7t oficjalnie przedstawiony

Porzucamy pionowe rozmieszczenie obiektywów. Te teraz ustawiają się w poziomie, ale na planie koła. Naturalnie brzmi to bardzo znajomo, bo podobnie, acz bardziej zaawansowanie ma wyglądać Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro. Niemniej to OnePlus jako pierwszy oficjalnie przedstawił taką wizję, której oczywiście towarzyszy cały sens i szeroka otoczka marketingowa, o czym możecie przekonać się na forum firmy. O ile firma oficjalnie nie wspomniała, że mowa jest o OnePlus 7T, to wcześniejsze plotki jasno na to wskazują. Według nich OnePlus 7T Pro nadal pozostanie w takiej samej obudowie, co pierwowzór. Dodatkowo pamiętajcie, że specyfikacja OnePlus 7T w dużej mierze dorówna odmianie Pro.

Zobacz też: HTC już wie, jakie smartfony chce prezentować.

Wśród zainteresowanych odbiór jest… podzielony. Jednym naprawdę nie pasuje taka otoczka aparatów, a innym jest ona po prostu obojętna. Niewątpliwie trzeba przyzwyczaić się do tego, że góra została wykorzystana do tego, aby poinformować użytkownika o zastosowanych, trzech obiektywach. Mimo wszystko są gusta i guściki, więc jak Wy oceniacie wygląd OnePlus 7T?

Źródło: Forum OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy