samsung galaxy s5 google play edition 1

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Google Play Edition to znane nam smartfony i tablety przeróżnych producentów, zazwyczaj z najwyższej półki, które zostały pozbawione wszelkich dodatków autorskich z zakresu oprogramowania i sprzedawane są w sklepach z szyldem giganta z Mountain View.

 

Obecnie w powyższej ofercie dostępne są produkty HTC, LG, Sony, Motoroli, a także Samsunga. Dokładniej oglądając propozycję Galaxy S4 w edycji Google Play można zauważyć, że grafika nie do końca zgadza się z prawdą. To jasno świadczy, że niedługo Samsung razem z Google zaprezentuje obecny flagowy model, czyli Galaxy S5 ze zmienionym oprogramowaniem. Pojawia się jednak pytanie czy zastąpi on Galaxy S4 czy też oba będą dostępne. Podmieniona grafika sugeruje pierwszą wersję wydarzeń, ale patrząc na HTC One, który jest dostępny w dwóch edycjach to można przypuszczać, że również i Samsung tak postąpi.

 

Jednak czy istnienie Google Play Edition ma sens? Nie znamy żadnych danych dotyczących sprzedaży tego typu urządzeń, ale pojawiają się coraz częściej plotki, o których pisaliśmy kilka miesięcy temu, że firma z Mountain View planuje zamknąć rodzinę Nexus w tym roku i zastąpić ją właśnie tego typu produktami.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.