Oppo Reno Ace będzie obsługiwał bardzo szybkie ładowanie. Mogliście się o tym dowiedzieć przy lekturze tekstu Łukasza. Okazuje się jednak, że będzie on obsługiwał ładowanie nie do 50 W, jak wcześniej sądzono, a aż do 65 W. Wszystko to dzięki wsparciu dla technologii SuperVOOC 2.0.

Oppo Reno Ace ładowanie 65 W

Opppo reno Ace 65W

 

OPPO potwierdziło już, że nadchodzący flagowy smartfon firmy — OPPO Reno Ace, zostanie oficjalniezaprezentowany w Chinach 10 października. Ponadto, firma ujawniła również, że będzie posiadała wsparcie dla technologii SuperVOOC 2.0 oferującej szybkie ładowanie do 65 W. Dziś firma ujawniła więcej szczegółów na temat tej technologii szybkiego ładowania. W filmie instruktażowym OPPO twierdzi, że dzięki niej będzie można w pełni naładować nadchodzący smartfon Reno Ace w zaledwie 25 minut.

Zobacz też: Jak rozwój smartfonów wpływa na sprzedaż aparatów? Intrygujące statystyki

Obsługa szybkiego ładowania Reno Ace o mocy 65 W jest znacznie wyższa niż ta, którą obecnie oferuje konkurencja. Vivo wprowadziło ostatnio na rynek smartfony serii NEX 3, które obsługują szybkie ładowanie o mocy do 44 W. Huawei oferuje obecnie obsługę szybkiego ładowania o mocy do 40 W dla swoich flagowych smartfonów klasy premium. Podczas gdy Vivo i Xiaomi opracowały już technologię szybkiego ładowania o mocy 120 W, nie rozpoczęły jeszcze masowej produkcji tych samych urządzeń i nie włączyły jej jeszcze do swoich smartfonów. Warto także podkreślić, że są to wartości maksymalne, dostępne jedynie na samym początku ładowania. Wraz ze wzrostem poziomu naładowania baterii moc ładowania spada. Teoretycznie można więc osiągnąć szybsze ładowanie przy mniejszej mocy maksymalnej, jeśli jej spadek będzie niższy w czasie.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.