Aktualizacja KB4515384 dla systemu Windows 10 delikatnie mówiąc, nie należy do tych udanych. Już wczoraj mogliście przeczytać w tekście Adama o jej licznych problemach. Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Windows Latest ogłosił dzisiaj, że znalazł skargi donoszące, że aktualizacja zepsuła Centrum Akcji i sprawiła, że karty sieciowe nie działają.

Kolejne problemy z Windows 10

Kolejne problemy z Windows 10

Problem z Centrum Akcji jest prosty: niektórzy po prostu nie mogą go otworzyć po zainstalowaniu aktualizacji KB4515384. Problemy z kartami sieciowymi są nieco bardziej skomplikowane. Jeden z użytkowników powiedział, że Windows wydawał się tworzyć urządzenia fantomowe i ukrywać swoje rzeczywiste urządzenia sieciowe. To spowodowało, że ich system twierdził, że nie ma połączenia z siecią, nawet kiedy fizycznie jest połączony. To nie są jedyne problemy aktualizacji KB4515384. Wydanie zostało pierwotnie skrytykowane za to, że nie naprawiono problemu z wyszukiwaniem poprzez pasek zadań, który doprowadził do wysokiego wykorzystania procesora. Kilka dni później ludzie zaczęli narzekać, że aktualizacja spowodowała problemy z ich dźwiękiem. Teraz są problemy z Centrum Akcji, kartami sieciowymi i innymi aspektami systemu operacyjnego, takimi jak pasek zadań.

Zobacz też: Projekt Jacquard, czyli Google przypomina o inteligentnych ubraniach

Microsoft powoli reaguje na te problemy. Firma nie potwierdziła doniesień o ich występowaniu przez kilka dni. Jednak kiedy już to zrobiła, powiedziała, że ich rozwiązanie nie dotrze do końca września. Żadne z najnowszych zgłoszeń dotyczących Centrum Akcji i adapterów sieciowych nie został uznany w sekcji Znane problemy na stronie wsparcia Microsoftu. Wynika to jednak z tego, że firma musi dokładniej przyjrzeć się problemowi.

Źródło: Tomshardware

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.