lg g watch cena

 

Android Wear to jeden z projektów Google, który zdecydowanie może odmienić świat mobilnych technologii, w tym wypadku urządzeń typu wearable. Poznaliśmy już dwa urządzenia oparte na tym pomyśle, ale tylko producent jednego z nich tak naprawdę przypomina o istnieniu nadchodzącego smartwatcha.

 

Po raz kolejny to właśnie LG po raz kolejny uchyla rąbek tajemnicy dotyczący G Watcha opartego na Android Wear. Dotychczas poznaliśmy to urządzenie głównie pod względem stylistycznym, odkryliśmy kilka funkcji oraz dowiedzieliśmy się o premierze na Wyspach przed lipcem. Dzisiaj możemy ten ostatni punkt rozszerzyć. Francuski oddział LG zapowiedział, że G Watch pojawi się w Europie w sprzedaży już w czerwcu w cenie 199 Euro, a więc około 850 złotych. W kwestii plotek, nowe opiewają w okół pamięci zastosowanych w tym smartwatchu. Najprawdopodobniej Koreańczycy zastosowali 512 MB RAM oraz 4 GB przestrzeni do wykorzystania przez użytkownika. Kolejną, bardzo prawdopodobną informacją niepotwierdzoną przez nikogo z góry dotyczy produkcji odpowiednika G Watcha dla serii Nexus. Wszystko wskazuje na to, że właśnie LG zajmie się tym zadaniem.

 

Niemniej jednak wciąż widać, że producenci stosują przelicznik 1 dolar = 1 euro, gdyż najprawdopodobniej Amerykanie będą mogli zakupić koreańskiego smartwatcha opartego na Android Wear za 199 dolarów.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.