Gry typu horror nie są dla wszystkich. Ewidentnie nie każdym stres i strach związany z tego typu rozgrywkami wiążą się też z rozrywką. Niemniej Five Nights at Freddy to seria, która na pewno przynajmniej raz obiła Wam się o uszy. W miniony piątek 13-stego wydawca postanowił podzielić się kolejną produkcją, która tym razem jest dedykowana użytkownikom mobilnym, ale nie jest to tytuł free to play, a przynajmniej nie zapowiada się na taki, gdyż na pierwszy ogień idzie… Rozszerzona rzeczywistość, co zresztą zdradza sama nazwa: Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery.

Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery potwierdza, że rozszerzona rzeczywistość będzie nas zaskakiwać

Ogłoszenie nowego tytułu wiąże się z otwarciem możliwości wczesnego zarejestrowania się dla chętnych i oto dedykowany link: fnafar.com. Pilnowanie własnego domu przed potwornymi pluszakami to zdecydowanie rozgrywka, która zmusi nas do wstania z kanapy i nie jest dedykowana tym, którzy chcą zabić czas w tramwaju lub innym środku komunikacji publicznej. Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery ma szansę stać się trzecią, kluczową produkcją, która pokaże światu potęgę rozszerzonej rzeczywistości. Oczywiście pierwszym, niesamowicie głośnym tytułem było Pokemon GO. Drugim ma szansę stać się Minecraft Earth.

Zobacz też: Google dodało ciemny tryb w Gmailu.

Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery ma być dostępne zarówno na iOS jak i Androidzie. O ile wydawca nie zdradził zbyt wiele na temat swojej gry, tak po prostu musimy czekać na premierę. Tylko ten termin też nie został ujawniony, więc po prostu uzbrójmy się w cierpliwość.

Źródło: Phone Arena, Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.