Wiele firm tak prowadzi swój marketing, aby kojarzyć się z konkretnymi rozwiązaniami i utrzymuje się ich często przez wiele lat. Jednak Oppo jest zarówno takie same, jak i zupełnie inne. Jak to możliwe? To proste – firma ma tak wiele unikalnych rozwiązań i tak często przedstawia nowe technologie, że nie da się jej uosabiać tylko z czymś jednym. Jeśli jednak miałbym podać pierwszy przykład, który przychodzi mi do głowy, to byłoby to właśnie szybkie ładowanie. Dla Oppo to nie jest moda rozwijana od niedawna, bo VOOC to technologia, która ma swoje początki, gdy nie istniało USB-C. Niedługo mamy poznać najnowszą generację tej marki w ramach premiery Reno Ace, który został zapowiedziany na chińskiej premierze Reno2.

Oppo Reno Ace smartfonie z najszybszym ładowaniem na rynku

oppo reno ace 90 hz wyswietlacz zapowiedz

We wspomnianej zapowiedzi firma zaznaczyła, że będzie to pierwszy smartfon Oppo z wyświetlaczem 90 Hz. Jednak w ramach plotek dodałem do tego informacje o pojemności akumulatora i technologii SuperVOOC o mocy 50 W. To obecnie najszybsze przewodowe ładowanie dostępne na mobilnym rynku. Jednak najnowsze źródła donoszą, że Chińczycy pójdą o krok dalej i zaoferują… 65 W. Ładowanie do pełna coraz większych ogniw w poniżej godzinę staje się standardem. Oczywiście pojawiają się już zapowiedzi konkurencji o odwet z mocą 100 W. Jednak Oppo w głównej mierze tworzy i pokazuje gotowe prototypy, a później komercyjne produkty.

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold nie jest odosobniony od dedykowanych mu aplikacji.

Tym sposobem możemy się spodziewać, że Reno Ace faktycznie będzie flagowcem Oppo z prawdziwego znaczenia, którego zabrakło w ramach premiery serii Reno2. Niewątpliwie jeśli będzie to tylko możliwe, to postaramy się jak najszybciej sprawdzić to szybkie ładowanie. Sama premiera Reno Ace nie została jeszcze konkretnie potwierdzona poza stwierdzeniem „przyszły miesiąc”.

Źródło: Gadgets.ndtv

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.