Samsung w ostatniej chwili przypomina o konferencji, na której poznamy Galaxy K Zoom

Newsy

Samsung galaxy k zoom konferencja

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na kilkanaście godzin przed większymi wydarzeniami producenci zawsze w różnoraki sposób przypominają o danej konferencji. Nie inaczej jest w przypadku Samsunga, który przed dzisiejszą premierą wykorzystał zalety portalu społecznościowego i tym razem nie jest to Twitter.

 

Jednak daleko od hashtagów nie musimy uciekać, gdyż przenosimy się na Instagrama, którego przeznaczenie najprawdopodobniej wszystkim jest znane. Dzisiaj odbędzie się konferencja Samsunga pod tytułem „Kapture the moment”, ale wśród wspomnianych w pierwszym zdaniu oznaczeń znalazło się również „#TheNextGalaxy”, co zdecydowanie świadczy o nowej serii ukrytej pod literką „K”.

 

 

Powyższa zapowiedź może nieść w sobie wiele przesłań. Przede wszystkim niewtajemniczonym zostały przedstawione zalety optycznego zbliżenia, w które zostanie wyposażony Galaxy K Zoom, a więc dzisiejsza premiera. Kolejną zagadką jest sam budynek, w którym mieszczą się przedmioty nagrodzone przez Red Dot w kategorii designu. Jest to prestiżowa nagroda, a dotychczasowe wycieki zdjęć następcy Galaxy S5 Zoom nie wskazywały na to, aby nowa hybryda Samsunga zasługiwała na wyróżnienie pod względem wyglądu.

 

Wszystkiego jednak dowiemy się już w ciągu kilkunastu godzin i równie dobrze może okazać się – tak jak w przypadku Galaxy S5 – że niewiele posiadaliśmy właściwych informacji przed premierą.

 

 

źródło: Instagram


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x