Samsung galaxy k zoom konferencja

 

Na kilkanaście godzin przed większymi wydarzeniami producenci zawsze w różnoraki sposób przypominają o danej konferencji. Nie inaczej jest w przypadku Samsunga, który przed dzisiejszą premierą wykorzystał zalety portalu społecznościowego i tym razem nie jest to Twitter.

 

Jednak daleko od hashtagów nie musimy uciekać, gdyż przenosimy się na Instagrama, którego przeznaczenie najprawdopodobniej wszystkim jest znane. Dzisiaj odbędzie się konferencja Samsunga pod tytułem „Kapture the moment”, ale wśród wspomnianych w pierwszym zdaniu oznaczeń znalazło się również „#TheNextGalaxy”, co zdecydowanie świadczy o nowej serii ukrytej pod literką „K”.

 

 

Powyższa zapowiedź może nieść w sobie wiele przesłań. Przede wszystkim niewtajemniczonym zostały przedstawione zalety optycznego zbliżenia, w które zostanie wyposażony Galaxy K Zoom, a więc dzisiejsza premiera. Kolejną zagadką jest sam budynek, w którym mieszczą się przedmioty nagrodzone przez Red Dot w kategorii designu. Jest to prestiżowa nagroda, a dotychczasowe wycieki zdjęć następcy Galaxy S5 Zoom nie wskazywały na to, aby nowa hybryda Samsunga zasługiwała na wyróżnienie pod względem wyglądu.

 

Wszystkiego jednak dowiemy się już w ciągu kilkunastu godzin i równie dobrze może okazać się – tak jak w przypadku Galaxy S5 – że niewiele posiadaliśmy właściwych informacji przed premierą.

 

 

źródło: Instagram

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.