ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 9T

Android 10 na Xiaomi Mi 9T pojawi się wcześniej, niż się spodziewaliśmy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 10 to najnowsze wydanie systemu Google, które oficjalnie ukazało się całkiem niedawno. Aktualnie jego stabilną wersją mogą się cieszyć tylko użytkownicy Essential Phone i smartfonów z serii Pixel, jednak wkrótce zacznie się to zmieniać. Potwierdzeniem tego jest fakt, że Xiaomi poinformowało, iż zamierza wypuścić aktualizację do Androida 10 na Mi 9T szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Xiaomi Mi 9T wkrótce z Androidem 10

android 10 bezpieczeństwo

Wyścig o to, który z producentów udostępni Androida 10 szybciej, uważam za rozpoczęty. Firmy powoli zaczynają się chwalić harmonogramami aktualizacji do najnowszej wersji systemu Google, a Xiaomi teraz poinformowało, kiedy możemy się spodziewać jej na świetnym Mi 9T. Dokładnej daty niestety nie podano, jednak wiemy, że oficjalna wersja Androida 10 ma trafić na Mi 9T już w przyszłym miesiącu.

Zobacz także: Rynek hearables – jak poradziły sobie poszczególne firmy w drugim kwartale 2019 roku?

Październik wydaje się jak najbardziej prawdopodobny, a tym bardziej, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że beta MIUI 10 bazującego na Androidzie 10 jest już dostępna od dłuższego czasu. Xiaomi znane jest z regularnych i szybkich aktualizacji oraz dotrzymywania obietnic, a więc myślę, że nie ma sensu obawiać się, że tym razem będzie inaczej. Zmian i nowości w Androidzie 10 jest naprawdę sporo, więc zdecydowanie warto czekać. W przypadku niektórych użytkowników Pixeli aktualizacja nie obyła się co prawda bez problemów, jednak miejmy nadzieję, że w przypadku Mi 9T wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Mamy tu jakichś użytkowników tego smartfona? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy